Тема Re: Писмо до Ралица! [re: vesela.bg]
Автор angelova67 (непознат)
Публикувано 17.06.07 17:42
Рали, като ти докривее или ти мине друго през акъла -
ЧЕТИ ПИСМОТО НА ВЕСЕЛА!
Заставам зад всичко написано - с две ръце - 200%!
Бори се момиче!
Тема Re: Болестта на Пейджет [re: vesela.bg]
Автор *jull** (())
Публикувано 17.06.07 17:48
Трудно е да добавя и ред след това, което е написала Весела! Забележително послание, което всеки от нас може да си закачи на стената като ПРОГРАМА ЗА ЖИВОТ... Напълно споделям мнението, че всички по-натъшни действия трябва да се предприемат от най-добрите специалисти, а решенията да се взимат след КОНСИЛИУМ! Изразих го още на 13 юни, когато обсъждахме дали трябва или не трябва да се оперира Ралица. Ако е нужно - да се прави консултация в Междунардния онкологичен център, ако трябва - да се търсят специалисти от чужбина! Като ще е толкова специален този рак, срещу него трябва да застанат наистина най-добрите в тази област! Битката е толкова люта, че НЯМА МЯСТО ЗА ГРЕШКИ! Нито от страна на лекарите, нито от страна на Ралица!
Мила Рали,
Твоето участие в тази борба е толкова важна, колкото и тази на лекарите! В нея вие сте равностойни партньори, но все пак ТИ си по-важната, защото става въпрос за ТВОЯ живот! Твоят висок дух ще определя правилата на борбата и ти трябва да я спечелиш, независимо с какви средства! Нека да е всичко, което може да предложи официалната медицина! И всичко, с което се бори алтернативната! И онова, с което помага религията! И огромната сила на хората, които те обичат! Ние сме сред тях и сме много! Можем и ще направим заедно чудеса!
Обичаме те, мила Рали и ще извървим стъпка по стъпка целия път, който ти предстои и ще те подкрепяме. И не се съмнявам, че съвсем скоро ти самата ще се превърнеш в наша опора и пример, защото ще докажеш, че решиш ли да се бориш, ТИ СИ НАЙ-СИЛНИЯТ ЧОВЕК!
Прегръщаме те и чакаме от теб този знак!
|