| 
	
 | 
	
          
            
              
                | Тема | 
                   Re: Да падат .... [re: LadyMorgana] | 
                 |  
| Автор | 
rabin (чобанин) | 
 |  
| Публикувано | 05.09.18 11:08 | 
 
 |  
 
 |  
        | 
         
        
  
        
				Правилно забелязваш, че няма кво да хейтя вече. Доволен съм от успеха на проекта ми, и няма кой да ме дърпа по Скумове и да ми налива корпоративен шит. 
 Да, вече написах, че другата година може и да си наема пръвия служител. И не, няма да правя като Гана. Малко вероятно е да намеря някой да ми разбира повече от мен по конкретната машинария. Иначе бих се радвал на такъв, и няма да го занимавам с глупости както Гана прави, ако имам късмета и да го задържа при мен.
 Български селски бизнес - всички са ви минали под ножа по български. 
 Съкращенията са от най-хубавите бонуси в една фирма. После борсичка ено друго, айляк и кеф. И ти връви и стаж и осигуровки докат си почиваш. 
 
 Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdlyРедактирано от rabin на 05.09.18 11:15. 
        
        
  
          |  | 
 |    |   
 
 |  
 |   
 |