|
Тема |
[ПМЛ S11W9] Лига, VIII кръг (14/20 ноември) |
|
Автор |
PMLeague (федерация) |
|
Публикувано | 14.11.11 14:33 |
|
|
ВНИМАНИЕ
- Нов срок за пускане на избор-потоци: сряда, 09:00.
- Нов срок за редактиране на избор-потоци/избор-мачове/прогнози: 15 минути след първоначалното пускане.
ПМЛ "А" ЛИГА (VIІІ кръг)
-------------------------------------------
DUNE WARRIORS - REAL GREEN
CRAZY BAND - THE THRACIAN ORPHICS
NEW MERSEY RAZORS - СИНЯТА ЛАВИНА
NO MERCY GANGSTERS - AIR FORCE
КРИВА НИВА - UNDERGROUND
THE MUMMIES - EXTREME ZOMBIES
-------------------------------------------
ПМЛ "Б" ЛИГА (VIІІ кръг)
-------------------------------------------
VALIANT KNIGHTS - BLUE POWER
DEMBA BOYZ - THE RED WINNERZ
THUG SLUGS - RED OR DEAD
ЖФК БАБА ЯГА - ARLITO
PRIMUS MAXIMUS - THE CURSED
-------------------------------------------
НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ
-------------------------------------------
01 | Англия - ВЛ
02 | Германия - 1
03 | Италия - А
04 | Испания - 1
05 | Франция - 1
06 | Англия - Ш
07 | Холандия
08 | Белгия
09 | Шотландия
10 | Англия - 1
11 | Англия - 2
12 | Италия - Б
13 | Испания - 2
14 | България
15 | Турция
16 | Гърция
17 | Австрия
18 | Дания
-------------------------------------------
НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ
-------------------------------------------
01 | Англия - ВЛ
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 0101 | Суонзи - Манчестър Юнайтед
[C - 17:00] 0102 | Манчестър Сити - Нюкясъл
[H - 18:00] 0103 | Челси - Ливърпул
[C - 17:00] 0104 | Сток Сити - Куинс ПР
[C - 17:00] 0105 | Евертън - Уулвърхямптън
[C - 17:00] 0106 | Уест Бромич - Болтън
[C - 17:00] 0107 | Съндърланд - Фулъм
[C - 17:00] 0108 | Уигън - Блякбърн
02 | Германия - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 0201 | Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд
[C - 16:30] 0202 | Борусия М'гладбах - Вердер
[C - 16:30] 0203 | Шалке - Нюрнберг
[C - 16:30] 0204 | Волфсбург - Хановер
[H - 16:30] 0205 | Щутгарт - Аугсбург
[H - 18:30] 0206 | Хамбургер - Хофенхайм
[C - 16:30] 0207 | Фрайбург - Херта
[C - 16:30] 0208 | Кьолн - Майнц
03 | Италия - А
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 0301 | Парма - Удинезе
[C - 21:45] 0302 | Наполи - Лацио
[C - 21:45] 0303 | Фиорентина - Милан
[H - 16:00] 0304 | Ювентус - Палермо
[H - 21:45] 0305 | Рома - Лече
[H - 16:00] 0306 | Катания - Киево
[H - 16:00] 0307 | Сиена - Аталанта
[C - 19:00] 0308 | Интер - Каляри
[H - 16:00] 0309 | Дженоа - Новара
[H - 13:30] 0310 | Болоня - Чезена
04 | Испания - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 23:00] 0401 | Валенсия - Реал Мадрид
[C - 21:00] 0402 | Барселона - Сарагоса
[H - 21:00] 0403 | Атлетико Мадрид - Леванте
[H - 19:00] 0404 | Севиля - Атлетик Билбао
[H - 13:00] 0405 | Реал Сосиедад - Еспаньол
[H - 17:00] 0406 | Осасуна - Райо Валекано
[C - 19:00] 0407 | Виляреал - Бетис
[H - 17:00] 0408 | Спортинг Хихон - Хетафе
[H - 23:00] 0409 | Гранада - Майорка
05 | Франция - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 0501 | Пари Сен Жермен - Нанси
[C - 22:00] 0502 | Монпелие - Марсилия
[C - 20:00] 0503 | Евиан - Лориен
[C - 20:00] 0504 | Аячо - Каен
[C - 20:00] 0505 | Ница - Сент Етиен
[H - 18:00] 0506 | Брест - Сошо
[H - 18:00] 0507 | Валансиен - Оксер
[C - 20:00] 0508 | Дижон - Бордо
06 | Англия - Ш
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 0601 | Саутхямптън - Брайтън
[C - 17:00] 0602 | Ковънтри - Уест Хям
[C - 17:00] 0603 | Мидълзбро - Блякпул
[C - 17:00] 0604 | Рединг - Кардиф
[H - 17:00] 0605 | Лестър - Кристъл Палас
[C - 17:00] 0606 | Дарби Каунти - Хъл Сити
[C - 17:00] 0607 | Бирмингам - Питърбъро
[C - 17:00] 0608 | Нотингам Форест - Ипсуич
[C - 17:00] 0609 | Уотфорд - Портсмут
[H - 15:15] 0610 | Милуол - Бристол Сити
[C - 17:00] 0611 | Барнзли - Донкастър
07 | Холандия
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 17:30] 0701 | Екселсиор Ротердам - АЗ Алкмаар
[C - 20:45] 0702 | Хераклес - Твенте
[C - 19:45] 0703 | Де Граафшап - ПСВ Айндховен
[H - 13:30] 0704 | Витес - Фейенорд
[C - 21:45] 0705 | Аякс - НАК Бреда
[C - 20:45] 0706 | Хееренвеен - Ваалвийк
[H - 15:30] 0707 | Грьонинген - ВВВ-Венло
[H - 13:30] 0708 | АДО Ден Хааг - Утрехт
08 | Белгия
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 0801 | Андерлехт - Сент Трюиден
[C - 21:00] 0802 | Кортрийк - АА Гент
[H - 21:30] 0803 | ФК Брюж - Серкъл Брюж
[C - 21:00] 0804 | РК Генк - Вестерло
[C - 21:00] 0805 | Монс - Лиерс
[C - 21:00] 0806 | Локерен - Беершот
[C - 21:00] 0807 | Мехелен - Золте Варегем
09 | Шотландия
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 0901 | Рейнджърс - Сейнт Джонстън
[C - 17:00] 0902 | Абърдийн - Мъдъруел
[C - 17:00] 0903 | Дънди Юнайтед - Хартс
[C - 17:00] 0904 | Сейнт Мирън - Дънфърмлин
[C - 17:00] 0905 | Хибърниън - Килмарнък
10 | Англия - 1
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 1001 | Брентфорд - Чарлтън
[C - 17:00] 1002 | Хъдърсфийлд - Нотс Каунти
[C - 17:00] 1003 | Транмиър - Шефилд Уензди
[C - 17:00] 1004 | Колчестър - Милтън Кийнс Донс
[C - 17:00] 1005 | Шефилд Юнайтед - Карлайл
[C - 17:00] 1006 | Лейтън Ориент - Стивънидж
[C - 17:00] 1007 | Скънторп - Хартлипул
[C - 17:00] 1008 | Престън - Рочдейл
11 | Англия - 2
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 1101 | Дагенъм Редбридж - Саутенд
[C - 17:00] 1102 | Кроули - Оксфорд Юнайтед
[C - 17:00] 1103 | Челтнъм - Порт Вейл
[C - 17:00] 1104 | Нортхямптън - Шрозбъри
[C - 17:00] 1105 | Моркамб - Крю Александра
[C - 17:00] 1106 | АФК Уимбълдън - Суиндън
[C - 17:00] 1107 | Херефорд - Бъртън
[C - 17:00] 1108 | Олдършот - Джилингам
12 | Италия - Б
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 1201 | Кротоне - Торино
[C - 16:00] 1202 | Сасуоло - Бреша
[C - 16:00] 1203 | Пескара - Губио
[C - 16:00] 1204 | Падова - Гросето
[C - 16:00] 1205 | Емполи - Верона
[C - 16:00] 1206 | Бари - Сампдория
[C - 16:00] 1207 | Варезе - Читадела
[C - 16:00] 1208 | Юве Стабия - Модена
13 | Испания - 2
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 1301 | Селта - Херкулес
[H - 21:00] 1302 | Алмерия - Картахена
[C - 17:00] 1303 | Валядолид - Виляреал "Б"
[H - 13:00] 1304 | Елче - Ла Коруня
[C - 19:00] 1305 | Мурсия - Барселона "Б"
[C - 19:00] 1306 | Кордоба - Алкоркон
[C - 19:00] 1307 | Хирона - Сабадел
[C - 19:00] 1308 | Нумансия - Уеска
14 | България
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 16:30] 1401 | Литекс - ЦСКА София
[H - 14:30] 1402 | Локомотив София - Черноморец Бургас
[C - 16:30] 1403 | Левски София - Видима-Раковски
[H - 14:30] 1404 | Монтана - Славия София
[H - 14:30] 1405 | Миньор Перник - Локомотив Пловдив
15 | Турция
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 1501 | Фенербахче - Ескишехир
[H - 19:00] 1502 | Бешикташ - Галатасарай
[H - 13:00] 1503 | Анталия - Истанбул ББ
[H - 16:00] 1504 | Газиантеп - Маниса
[C - 16:00] 1505 | Кайзери - Орду
[H - 13:00] 1506 | Сивас - Генчлербирлиги
16 | Гърция
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 1601 | Олимпиакос Пирея - Панатинайкос
[H - 15:00] 1602 | Атромитос - Левадиакос
[C - 17:15] 1603 | АЕК Атина - Астерас Триполис
[H - 19:30] 1604 | ПАОК Солун - Панетоликос
[H - 17:15] 1605 | ПАС Янина - Ксанти
[C - 17:15] 1606 | Керкира - Ерготелис
[H - 15:00] 1607 | Докса Драма - Паниониос
[H - 17:15] 1608 | ОФИ Крит - Арис Солун
17 | Австрия
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 1701 | Адмира - Аустрия Виена
[H - 17:00] 1702 | Рапид Виена - РБ Залцбург
[C - 19:30] 1703 | Капфенберг - Рийд
[C - 17:00] 1704 | Винер Нойщат - Щурм Грац
[C - 19:30] 1705 | Вакер Инсбрук - Матерсбург
18 | Дания
----------------------------------------------------------------------------------
[H - 14:30] 1801 | Брьондби - ФК Копенхаген
[H - 17:00] 1802 | Нордселанд - СьондерийскЕ
[H - 19:00] 1803 | Мидтиланд - Олборг
[C - 18:00] 1804 | Хорсенс - Одензе
[H - 17:00] 1805 | Лингби - ХБ Кьоге
PK | ДУЗПИ
----------------------------------------------------------------------------------
[C - 20:45] PK01 | НЕК Ниймеген - Рода
[C - 17:00] PK02 | Олдъм - Честърфийлд
[C - 17:00] PK03 | Уолсол - Бери
[C - 17:00] PK04 | Уикъмб - Борнемут
[C - 17:00] PK05 | Йоувил - Екзитър
[C - 17:00] PK06 | Торки - Плимут
[C - 17:00] PK07 | Макълсфийлд - Акрингтън
[C - 17:00] PK08 | Брадфорд - Родъръм
[C - 17:00] PK09 | Бристол Роувърс - Барнет
[C - 16:00] PK10 | Ночерина - Виченца
[C - 19:30] PK11 | Лас Палмас - Херес
[C - 19:00] PK12 | Алкояно - Рекреативо
FK | ПСУ
----------------------------------------------------------------------------------
[Н - 12:00] FK01 | Динамо Москва - Кубан
[Н - 14:15] FK02 | Спартак Москва - Локомотив Москва
[Н - 16:30] FK03 | ФК Ростов - Том Томск
[Н - 14:30] FK04 | Динамо Дрезден - Ерцгебирге Ауе
[Н - 14:30] FK05 | Айнтрахт Франкфурт - Алемания Аахен
[Н - 14:30] FK06 | Гройтер Фюрт - ФШФ Франкфурт
[Н - 16:00] FK07 | Чешке Будейовице - Виктория Жижков
[Н - 16:00] FK08 | Храдец Кралове - Славия Прага
[Н - 18:00] FK09 | Баник Острава - ФК Прибрам
[Н - 17:00] FK10 | ФК Люцерн - Грасхопър Клуб Цюрих
[Н - 17:00] FK11 | ФК Сион - Ксамакс
[Н - 17:00] FK12 | ФК Цюрих - ФК Лозана Спорт
[Н - 19:00] FK13 | Молде - Сапсборг 08
[Н - 19:00] FK14 | Тромсьо - Розенборг
[Н - 19:00] FK15 | Бран - Лилестрьом
[Н - 19:00] FK16 | ОД Гренланд - Согндал
[Н - 14:30] FK17 | Спаерак Варна - Нефтохимик Бургас
[Н - 21:00] FK18 | Коринтианс - Атлетико Минейро
[Н - 23:00] FK19 | Фигурензе - Флуминензе
[Н - 21:00] FK20 | Ботафого - Интернационал
[Н - 21:00] FK21 | Атлетико ГО - Фламенго
[Н - 22:00] FK22 | Сан Лоренцо - Унион Санта Фе
[П - 00:10] FK23 | Бока Хуниорс - Расинг Клуб
[П - 00:10] FK24 | Колон Санта Фе - Атлетико Рафаела
ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ:
======================================
(НОВ!)
СРОКОВЕ:
======================================
- Краен срок за пускане на избор-потоци: сряда, 09:00.
- Краен срок за избор на служебен вариант на потоците (при непуснат избор-потоци): сряда, 12:00
- Краен срок за пускане на избор-мачове: четвъртък, 21:00.
- Краен срок за избор на служебен вариант на мачовете (при непуснат избор-мачове): четвъртък, 24:00
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 11:00.
- Краен срок за пускане на нападателни прогнози (срещу жълт картон след 11:00): събота, 13:00.
- Мек срок за пускане на вратарски избивки: събота, до началото на съответната ПМЛ-среща.
- Краен срок за пускане на вратарски избивки (срещу жълт картон след началото на съответната ПМЛ-среща): събота, 21:00.
- Краен срок за пускане на ПСУ-прогнози: събота, 24:00.
- Краен срок за пускане на ПСУ-избивки: неделя, до началото на съответния мач за ПСУ.
ДНЕВНИК НА ПРОМЕНИТЕ:
======================================
[Пн - 14:30] - Пусната е Главната тема за кръга (Мейджър).
Редактирано от Maндop на 19.11.11 18:11.
|
| |
|
|
|