|
Тема |
Re: Какво ще кажете за нова приказка? [re: Ripple] |
|
Автор |
Koнфyзия () |
|
Публикувано | 06.02.08 21:46 |
|
|
От маса време се офлянкваше и все не стигаше да си подготви Автобиографичната Папка за Кандидатстване на работа ... ама и яд на него си го беше дето предостави лъвския си Герб на тумбата прошляци за политическите им маскарии.
Само в началото де.
С времето тоя яд се превърна на сълзееща рана, в дълбок личностноидентификационен конфликт дето викаше психоложката му Макарена. От дълго време не смееше да се погледне в огледалото, проблем чието решение сръвно бързо намери - реши да си направи пластична операция.
Реши го, рече си го и се замисли - такава една операция сигурно ще повлияе на имиджа му, ще може да се казва и приказва за него, за вечната му младост, за свежия му непреклонен дух, за способностите му да живее с ритъма на времето ...ееей, сякви убавини и благини ще могат да се разчуят за него,
ако не беше оная тайна, която още от бозайническа възраст го преследваше ...
Редактирано от Koнфyзия на 06.02.08 23:00.
|
| |
|
|
|