Защо не цитира поне едно от всички останали положителни и полезни мнения, а се хвана точно за това? Айде момичето да ни отговори ползена ли й тази дискусия или не, и сама да прецени как да си решава проблемите?
Знаеш ли ти какво правиш, искаш да изскубеш всички плевели, и заедно с тях полезното което е израсло!
Иначе точно с мнението на апостол аз не съм съгласна, но въпреки това смяташ ли че мнението му го прави ИДИОТ, ако продължаваш наистина от тук нататък всеки подобен постинг ще ти го изтривам, това е за последно ! Нима не беше ти за благоразумния тон с който да убедиш някого в неправотата му, КЪДЕ Е този тон, знаеш ли че обидите са признак на безсилие!
А за другия ти постинг, предполагам че фискираш skydiver, който използва твоите думи. Отправям към него същата забележка, кято направих и към теб, с тази разлика, че той защитава вярата си която ти нападаш. Единственото му нарушение на правилника е обидата към теб, която само при твое желание мога да изтрия!
Така, че моля skydiver за по-мек тон, а ако има нещо конкретно да казваш на Шаркан за тази цел има БЕЛЕЖКИ !
Всичко ми е позволено, но не всичко ме ползва!
|