Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 15.06.26 
Клубове/ Политика, Свят / Политика Всички теми Следваща тема Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Брус Уилис - "Да" на разнообразието
Автор Oзи (непредвидим)
Публикувано01.03.02 10:15  



Колко пъти сте тичали по улицата с пистолет в ръка, крещейки "НЕ!". За Брус Уилис това е само реторичен въпрос. Той се чувства отегчен да обяснява защо не участва само във филми от рода на "Умирай трудно"(1995). Разбира се 46-годишният филмов герой участва и в други супер продукции като "Петия елемент" и касовия "Армагедон" през последните седем години. Но повече време отдели на различни роли в комедии, драми и разбира се в свръхестествения мегахит "Шесто чувство". "Щастлив съм. Имах успех и в други жанрове. Това определя колко гъвкав можеш да бъдеш. Никой няма да те покани да участваш в комедия, ако не си играл в някоя, която да е станала касова. Това е бизнес. Не всеки може да отиде в Холивуд и да реши да направи филм. Това е голям бизнес". Уилис, който се измъква от работническата класа на южен Джърси, изкарва хонорар над 20 милиона и не се притеснява да изпробва възможностите си. "Биха ме извикали да се върна дори и да бях играл в "Умирай трудно-9". Докато този филм прави пари, от студиото ще ме искат. Аз просто се опитвам да бъда интересен и да не се отегчавам, затова търся различни роли". Сега Уилис работи едва пет-шест месеца в годината, а останалото време посвещава на децата си. Той е много грижовен към трите си дъщери, всички от брака му с Деми Мур. Актьорът, който има репутация на безгрижен веселяк, казва, че никога не се замислял за живота, преди самият той да има деца. "Дори и да доживееш до осемдесет години животът пак минава адски бързо. Аз съм видял преди време колко бързо минава животът и колко лесно може да се отнеме", казва Уилис, чийто брат, Робърт, почина от рак миналата година.

"Отивам аз, той си извадил кирливия сержантски х*й и пикай по скъпата съветска техника..."


Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2026 Dir.bg Всички права запазени.