|
|
| Тема |
Брус Уилис - "Да" на разнообразието |
|
| Автор |
Oзи (непредвидим) |
|
| Публикувано | 01.03.02 10:15 |
|
|
|
Колко пъти сте тичали по улицата с пистолет в ръка, крещейки "НЕ!". За Брус Уилис това е само реторичен въпрос. Той се чувства отегчен да обяснява защо не участва само във филми от рода на "Умирай трудно"(1995). Разбира се 46-годишният филмов герой участва и в други супер продукции като "Петия елемент" и касовия "Армагедон" през последните седем години. Но повече време отдели на различни роли в комедии, драми и разбира се в свръхестествения мегахит "Шесто чувство". "Щастлив съм. Имах успех и в други жанрове. Това определя колко гъвкав можеш да бъдеш. Никой няма да те покани да участваш в комедия, ако не си играл в някоя, която да е станала касова. Това е бизнес. Не всеки може да отиде в Холивуд и да реши да направи филм. Това е голям бизнес". Уилис, който се измъква от работническата класа на южен Джърси, изкарва хонорар над 20 милиона и не се притеснява да изпробва възможностите си. "Биха ме извикали да се върна дори и да бях играл в "Умирай трудно-9". Докато този филм прави пари, от студиото ще ме искат. Аз просто се опитвам да бъда интересен и да не се отегчавам, затова търся различни роли". Сега Уилис работи едва пет-шест месеца в годината, а останалото време посвещава на децата си. Той е много грижовен към трите си дъщери, всички от брака му с Деми Мур. Актьорът, който има репутация на безгрижен веселяк, казва, че никога не се замислял за живота, преди самият той да има деца. "Дори и да доживееш до осемдесет години животът пак минава адски бързо. Аз съм видял преди време колко бързо минава животът и колко лесно може да се отнеме", казва Уилис, чийто брат, Робърт, почина от рак миналата година.
"Отивам аз, той си извадил кирливия сержантски х*й и пикай по скъпата съветска техника..."
| |
| |
|
|
|