|
|
| Тема |
Re: впрочем [re: Б.K.] |
|
| Автор |
Stefan Pan (М&М) |
|
| Публикувано | 16.05.06 21:39 |
|
|
|
за термините си права - аз съм що годе неук човек и огромна част от терминологията ми бяга по тъч линията. в тази връзка, не знам какво е дихотомия, но съм сигурен, че не съм искал да сътворя такава.
абсурдно е да се уговаряме, че няма такава връзка "умни - безчувствени".
естествено, че няма. повероятна е връзката "умни - грозни". при жените. :)
друго имах предвид, може би погрешно съдя по собствения си капацитет. ако чета едно нещо скоростно, степента на прочувстването и изживяването му спада. тази е единствената връзка, която си позволих да приложа универсално, вероятно грешно.
за това дали всичко тук са тъпни, разбираш, невъзможно е да постигнем съгласие. убеден съм, че нямаш и това за цел.
за пореден път ще припомня. поради собственото ми становище, че определянето на добро и лошо винаги ще бъде спорно, то обясних, че класациите ще бъдат по критерия "харесва ми - не ми харесва". този критерий вече наистина е безспорен. разбираш, като кажеш, че на тебе ти харесва Начко, например :), то аз, или който и да е друг, не би могъл да оспори това. макар че, специално за Начко май тази безспорност не важи. :)
друго?
------------------------
Слушай беззвучието...
| |
| |
|
|
|