Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 12.07.25 
Клубове/ Хоби, Развлечения / Пътешествия Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Re: Сърбия? [re: thorn]
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано27.06.08 14:26  



Газ на сръбски е Plin, бензин има все още оловен - MB95 и безоловен - BMB 95. Ако си с катализатор, естествено оловният бензин е недопустим. Цените - сходни и малко по-високи от нашите, само дизелът е по-евтин.
Бензинаджиите по принцип приемат евро, но го хващат по неизгоден курс. На границата можеш да обмениш - 1 евро = 80 динара.

Враждебност на сърбите няма, всичко е журналистическа патардия. Общо взето, на интелигентните от тях им е дошло до гуша да газят в кашата, която сами си забъркаха. Което показаха и резултатите от изборите.

Ето тук:

едно разказче за пътуване по маршрута Пирот-Княжевац.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Редактирано от Блaryн Kaлчeв на 27.06.08 14:29.



Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* Сърбия? thorn   27.06.08 11:00
. * Re: Сърбия? Блaryн Kaлчeв   27.06.08 14:26
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.