|
Тема |
Re: 8888 - Нагла измама [re: Boдeндyx®] |
|
Автор | kyky (Нерегистриран) | |
Публикувано | 05.01.08 14:32 |
|
|
Иронията беше, че уж са готови да внасят и изнасят номера с другите оператори, а още не успяват да си пренасят номерата вътре в мрежата (при и пост пейди).
Но ти не го схвана или просто се направи на балък щото няма как да се обясни тази невъзможност, единствено при Рибател за вътрешна преносимост с типичните за теб гъзоблизания на Вивата.
Обаче в едно се доближаваш дори без да знаеш близо до истината - но нали тук имат специални абонаментни планове за. Наскоро човек, който отлично познава нравите и пазара в Бг, също и психология и икономика и който е правил адски верни предвиждания каза в прав текст - през 2008 преносимост няма да има. И каза защо - защото балона даже не е почнал да се надува. При сегашната ситуация това е безмислено упражнение. Конкуренция има, всеки който има проблем със сметките досега 100 пъти да си е сменил оператора. А оправданието "ама целия бизнеселит знае номера на примата ми" е повече смешно, отколкото реално.
Така че ще продължавам с кеф да следя пенявянията ти срещу мтел, от които мтел няма дори и да си го преместят в другия крачол. нито някой ще хукне да идва в Рибател че да има с кого да говорите. Но пък ще е весело в клуба
|
| |
|
|
|