|
Тема |
Re: След колко време ви омръзна секса [re: jensen-110062] |
|
Автор |
kreativcho (непознат
) |
|
Публикувано | 22.05.12 14:59 |
|
|
съгласна съм. То всички изневери се правят с идеята да не се разбере. Лошото е, че в повечето случаи рано или късно се разбира и другия страда. Сложно е много.
А това с ползването на други жени за изпразване на торбичките извинявай ама не е оправдание. Всеки може сам да се облекчи - вече порното е достъпно по всяко време онлаин. Така че облекчаването за мен не е извинение за изневярата ;)
Добре ли се обосновах ?
Takaaaa. Сега за облекчаването: Ако мъжът до тебе е човек когото уважаваш и обичаш, въпреки, че огънят е отслабнал, има ли нещо лошо от време на време да му извърташ по една свирка. Ей така просто защото знаеш, че на него му е приятно и искаш да го зарадваш. Какво лошо има? И не мисля, че ако жена ми ми доставя удоволствие съм егоист. Аз също бих направил за нея нещо, което знам, че ще я зарадва.
|
| |
|
|
|