|  | | 
| 
          | 
              
                | Тема |  Пак [re: jamie] |  |  | Автор | himbeer (седмият елен) |  |  | Публикувано | 15.04.10 21:55 |  |  |  | 
        
 значи пак неписани закони.
 
 Без комуникация и замазване на положението, и после 30 мин похвално слово и все още висящ проблем, ми прилича на лицемерие.
 
 А и от другата страна е много тъпо до преди малко да сте имали разногласия, официално едната страна да прави така че нищо не е станало и да изкарва другата страна проблемна.
 
 Това не е коректно.
 
 Аз след бегъл опит с гърци (цели 2 дена по работа), веднага задействах механизма на предупреждение и моментална прозрачност нагоре. Т.е. паралелна връзка с тях и с някой, който има повече власт, но само като информиран, не като действащ в решаването на проблема.
 
 Със сигурност мога да кажа, че тези хора трябва да се поставят в шах и мат, за да не задействат закона на джунглата.
 
 
 by himbeer
 
 
 |  |  |  |  
 |   | 
 |