Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:17 13.11.25 
Клубове / Наука / Природни науки / Медицина Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Re: екстрасистоли [re: bira_more]
Автор analitika (-prosto himik-)
Публикувано20.02.09 20:45  



Здравейте отново, Кременската.

Това, че нямате проблеми с щитовидната жлеза, сърцето, кръвното налягане и телесното тегло е чудесно. Също така не бива да Ви плаши и фактът, че екстраситолите са на куплети (двойки). Епизоди на бигеминия (екстрасистола последвана от нормален удар и отново екстрасистола) сами по себе си не са страшни. Пийте бета-блокера, който ви е бил предписан и не се тревожете! Предполагам, че сте изследвала и електролити (натрий, калий, калций и холориди) в кръвта?

Усмихвам се и без причина, сигурно съм луд!

Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* екстрасистоли kremenskata   17.02.09 09:09
. * Re: екстрасистоли analitika   19.02.09 20:29
. * Re: екстрасистоли kremenskata   20.02.09 14:12
. * Re: екстрасистоли bira_more   20.02.09 16:32
. * Re: екстрасистоли analitika   20.02.09 20:45
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.