|
Тема |
Отворено писмо относно "неасфалтирани улици" |
|
Автор | poliapenova (Нерегистриран) | |
Публикувано | 12.03.06 16:08 |
|
|
Здравейте Господари!
Отново Ви пиша с молба за помощ след като видях темата на най-новия ви репортаж "несфалтирани улици". Преди време ви бях пратила е-мейл, но явно или не сте го получили или темата не е била актуална тогава.
Та по същество (-: Живеем на ул.Ярослав Хашек намираща се на 5-6 мин. от "жълтите павета" и от управляващите тази държава господа. Въпреки това за да стигнем до домовете си трябва всекидневно да газим калните коловози наречени улица. От няколко години се опитваме да обърнем внимание на институциите за нашия проблем, но за съжаление без успех. В нашият район Подуяне е заведена колективна жалба от всички живущи която заедно с препоръката на кмета г-н З.Запрянов за незабавни действия е изпратена в СГО още преди години. Отговор - никакъв! На нашите запитвания по движението на молбата, отговора е че първо Софийска вода трябвало да прокара канал! О, да забраих да спомена - нямаме канал!!! 2006 година, европейска столица, 8 месеца преди ЕС! От Софийска вода ни препращат към СГО и така един безкраен кръг.
Горещата ми молба към вас е да ни помогнете! Ние дори не настояваме за асфалт и канал! Просто искаме НЯКАКВА настилка за да може да излизаме спокойно от домовете си и да извеждаме децата без количките да затъват в калта. До толкова сме отчаяни, че сме готови да поемем част от разходите по полагането на настилката!
От името на всички живущи на ул.Я.Хашек ви благодаря предварително!
Изпращам ви и няколко актуални снимки.
Поздрави: Поля Пенова
|
| |
|
|
|