|
Тема |
Re: Честита ви Еврозона [re: cumanich126454] |
|
Автор |
torlakov-93629 (оД Цаконица) |
|
Публикувано | 09.07.25 23:22 |
|
|
И все пак , спирането ни за дълго време и от двете , Шенген и Еврозона , не бе награда за нас. Също, както грешка да се мисли , че Мицко в действителност не искал ЕУ. Всеки ден вие на умряло по темата , но иска това да мине като поражение за България , с последващи неприятности . Въобще разглежда цялостния процес като разчистване на сметки, остави благодарност . С него в политиката влезе обади генерация форумджии от 2000-те , които бяха точно така агресивни и прости. Отидоха си тези, които имаха тематиката само като средство за власт .
И малко за Унгария : защо по определени теми та пречи ? Грешно е да се дели това по такива. Тя би пречели по всички , стига това да би дало ефект. За Шенген не се запъна , защото очевидно и’ бе казано за кранчето с газ, което държим. Но подмолно е в решаващи вотове е против нас. Това е лакмуса за Орбан , че е далеч надхвърлил антиглобалкстките си лозунги, то точно са формалност. И че в същност е поръчков.
Но и ни помага да асоциират Мицко с него в Брюксел . Тази помощ днес е доказателство , че проблема СМ се разбира масово .
|
| |
|
|
|