|
Тема |
Re: Аризе - пак излъгахте [re: iskar] |
|
Автор |
бyrapckиekoнoмckитиrap (пристрастен) |
|
Публикувано | 15.05.13 10:21 |
|
|
Moят професор по математика, после несменяем член на ЦИК Мишо Константинов го обяснява от 23 години, но никой не ще да го чуе. Единственото място, където може да стане фалшификация на резултата, е в секционната комисия. Каквото тя преброи, това е. А секционната комисия се състои от членове на доста повече партии от ГЕРБ.
Досега глупостите бяха да се снима разнасяне на чували до София и да се спекулира, че "чувалът лесно може да е бил подменен по пътя", но истерията все пак се разпалваше след изборния ден, което караше М. Константинов да излиза и да обяснява като за идиоти . Този път обаче намериха вариант, истерията да се разпали ден преди изборите.
Забележете и поведението на "знакови телевизионни и радиоводещи", включително такива по държавните медии. Те много добре знаят тези подробности, защото М. Константинов и други са го е обяснявали от тяхното предаване, и то по няколко пъти - добре си спомням. Тоест имаме тенденциозно отношение, най-вероятно подплатено със сериозни материални стимули.
|
| |
|
|
|