|
Тема |
Re: От всяко ... [re: mo32] |
|
Автор |
ease () |
|
Публикувано | 09.05.07 18:30 |
|
|
Господин квадратния, айде акто четеш не си измизляй какво си прочел, а ако не си доразбрал питай преди да правиш изявления.
Първо не съм сънувала баба ми която да ме учи на нещо.Срещнах в съня си /осъзнат сън не обичайно сънуване/ баба си и дядо си защото трябваше да ги срещна един с друг, защото не можеха да се намерят в световете отвъд този.Това беше целта.Те не са ме учили на нищо в съня ми.Заведох дядо ми при баба ми и тогава се отвори коридор да си тъгна. После отивах да ги видя какво правят и тези неща с копаенето бяха просто заниманията им, а не нещо свръзано с моята духовност или обучение.
Второ-ако ти се мислиш за тъп и имаш нужда някой да ти сдъвква информацията,която иначе е е свободно достъпна за всеки от Духа, то това си е твоя грижа, но не обяснявай на другите как трябвало да бъде и как не били наред.Все едно един слепец да се сърди,че някой вижда и да обвинява че е луд и нагъл..Еми...тръшкай се колкото си искаш и си мисли каквото си искаш, мен това с какво ме обвързва?!
В заключение-смятам,че си от тия вкоравени, псевдо-смирени, псевдо-духовно търсещи, реални темерутести досадници, които си мислят,че тяхното дясно е най-дясно и тяхното разбиране е най-точното и всички други са луди.Супер са ми тъпи хорца, дето се опитват да намъкнат цялата вселената и всички същества в собствената си мини схема на света.
|
| |
|
|
|