|
Тема |
Пак потъна в думи [re: вeни мapkoвckи] |
|
Автор |
Дoбpи Бoжилoв (журналист) |
|
Публикувано | 09.01.02 21:14 |
|
|
Аз не мога да разбера как можеш да говориш толкова много и да не казваш нищо. Непрекъснато се хващаш за някакви детайли, а не за същността. А фактът е, че детското порно си стои. Това е. И ако го махнеш нито ще ти намалее с много обемът на безплатния хостинг, нито ще нарушиш някой закон, нито някой нормален човек ще те обяви за цензор. В тоя живот има спорни и безспорни неща, Вени. И детската порнография е едно от безспорните в отрицателния смисъл. За нея няма какво да се обсъжда. В самата статия ти бе дадена възможност да защитиш своята позиция. Ти отказа. Въпреки това в нея бе написано, че сайтът вече е закрит. Т.е. Бол.бг не са обект на атака, защото все пак са го спряли, независимо какво е личното им мнение. Не разбирам защо трябваше да вдигате забраната и да предизвиквате този скандал. Защото едно е някой си да качи сайт, за който не знаеш, а съвсем друго - да показваш, че знаеш и умишлено го допускаш. Това е направо отврат. Ако искаш да си разчистваш сметки или да отмъщаваш на някого за нещо (примерно на мен - за статията), можеше да го направиш по много други начини, а не като превръщаш децата в разменна монета.
И мисля, че е добре да престанеш да ползваш псовдоикономически аргументи в спора. За мен той е изцяло въпрос на почтеност, а не на това кой колко ще спечели в конкуренцията в Интернет бизнеса. Аз няма да спечеля нищо и ще казвам това, което мисля, независимо кой друг го казва и кой е против.
И още нещо - Битекс не сами никакъв рекламодател. Аз се хоствам при тях на бартер. Този банер като цена струва повече от стойността на хостинга. А скобите не ги слагам аз, а системата на Дир.бг и ако не знаеш - те представляват граматически метод за въвеждане на пояснение. Не знам как е граматиката в македонския диалект, но според мен и там това си значи.
|
| |
|
|
|