|
Тема |
Re: тракове [re: тoни] |
|
Автор |
million_miracles (мъгла) |
|
Публикувано | 30.10.03 14:52 |
|
|
Az si gi svaliam trakovete s MapSource i gi zapisvam! Posle kato nasubera dostatuchno informacia, taka che da si zaslujava da se zanimavam, siadam i s MapEdit pochvam da promeniam kartata ako neshto ne suvpada! Ako iskam da napravia nov put, samia track go prevrushtam direktno v put ili puteka, bez dori da mu reducevash tochkite(tova zavisi s kakvi nastroiki vsushnost sum go traknal s GPSa). Kazvam mu tam dali e puteka ili kak tochno iskam da mi izglejda v GPSa, slagam si POI, neshta deto me kefiat i ne iskam da gi zabraviam. Posle exportvam novia IMG file i go zameniam sus staria v MapSource. otvariam MapSource i si kachvam novata karta v GPSa! Mislia che tova shte produlji cial jivot:), zashtoto vse hodia na novi mesta, i GPS a vse go mukna s men!
Puk i kato letia, otgore se vijdat razni neshta, deto niama put do tiah, i pak si gi markiram, ta kato imam put natam, da otida i da gi vidia. Naskoro okrih edno suvsem suvsem malko ezerce, no ne mojah da mu sloja tochka, shtoto mnogo drusashe!
|
| |
|
|
|