|
Тема |
Re: Петиция в подкрепа децата от Могилино [re: дмa] |
|
Автор |
Roxana (Ivory) |
|
Публикувано | 27.09.07 14:25 |
|
|
Дма, радвам се да те видя и да си говорим
Чувствам се много уморена от простотиите в България. Може да е преходно, може и така да си остана, но не изпитвам капчица желание да поправям каквото и да било. Искам само, и мисля, че имам право на това, в момента да се занимавам със себе си и своите нужди. Не мога да съм полезна на никого, ако не съм пълноценна и не съм се погрижила най-напред за себе си.
Критикувай ме, но ти отлично знаеш какво ми е, и защо се чувствам така. Прекарах по-голямата част от съзнателния си живот в опити да съм идеалистка и да защитавам активно убежденията си. Това нема резултат, и по-скоро бях обявена за луда и неадекватна. Може и да са ме пречупили....усещам се цинична и обезверена.
Не съм свръхчовек, нито имам безкрайни ресурси. Мисля сега да се позанимая със себе си. Няма нищо лошо в това, убедена съм
Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.
|
| |
|
|
|