ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free

Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 20.08.14 
Клубове / Спорт / Футбол / Футбол Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Re: Отбори със смешни имена: [re: миcтъp Пинk]
Автор ZeppeR (.)
Публикувано13.08.06 04:26  



1. C.S.K.A. Sofia/ Septemvri Pre C.D.N.A./ C.D.N.A./ C.F.K.A. Sredets/ Narodna Voiska/ Sofiiski Garnizon
2. Levski Sofia/ Levski Spartak/ Vitosha/ Dinamo
3. Lokomotiv Plovdiv/ Slavia-Chengelo/Petur-Chengelo/Torpedo
4. Litex Lovech/ Lex
5. Slavia Sofia/ Stroitel/ Udarnik
6. Cherno More Varna
7. Marek Dupnitsa
8. Naftex Burgas/ Neftohimik
9. Lokomotiv Sofia/ Torpedo
10. Rodopa Smolyan
11. Belasitsa Petrich
12. Vidima-Rakovski Sevlievo
13. Spartak Varna
14. Botev Plovdiv/ Trakia/ D.N.A./ D.N.V./ S.K.N.A.
15. Makedonska Slava Simitli/ Granit Stara Kresna
16. Chernomorets Burgas
17. Beroe Stara Zagora P.F.C./ Olympic Beroe
18. Pirin Blagoevgrad
19. Nesebar/ Slanchev Bryag
20. Dobrudzha Dobrich
21. Svetkavitsa Targovishte
22. Rilski Sportist Samokov
23. Spartak Pleven
24. Etar 1924 Veliko Tarnovo
25. Vihren Sandanski
26. Shumen 2001
27. Koneliano Sofia/ Avto Bil 2000
28. Akademik Svishtov
29. Septemvri Sofia
30. Belite Orli Maya Pleven
31. Vihar-Vladislav Varna/ Valchi-Dol
32. Sokol 96 Markovo
33. Olimpik Teteven
34. Fairplay Varna/ Fairplay-Port
35. Yantra Gabrovo
36. Dorostol 2003 Silistra/1902/2001
37. Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
38. Minyor Bobov Dol
39. Pomorie
40. P.F.K. Dunav Ruse
41. F.K. Dunav Ruse
42. Kaliakra Kavarna
43. Rasovo
44. Benkovski Kostinbrod
45. O.F.K. Sliven 2000
46. Chepinets Beev Velingrad
47. Spartak Plovdiv
48. Beloslav 1918
49. Sokol Trastenik
50. Orlovets Pobeda
51. Arkus Lyaskovets
52. Haskovo
53. Minyor Pernik/ Krakra
54. Ludogorets 2003 Razgrad
55. Kameno
56. Pirinski Minyor Brezhani
57. Botev Vratsa
58. Lokomotiv Ruse
59. Riltsi
60. Partizan Gradina
61. Prista 2000 Ruse
62. O.F.K. Devnya
63. Vladislav Varna
64. Dobrich 2000
65. Levski Omurtag
66. Albena 97 Obrochishte
67. Chernomorets Balchik
68. Levski 96 Glavinitsa
69. Energia Targovishte
70. Preslav Veliki
71. Lokomotiv Kaspichan
72. Dulovo 98
73. Botev 2001 Vratsa
74. Levski Pleven
75. Elit Svishtov
76. Loviko Suhindol
77. Levski 1986 Gorna Oryahovitsa
78. Gigant Belene
79. Etar Veliko Tarnovo
80. Montana
81. Bdin Vidin
82. Lokomotiv Mezdra
83. Lokomotiv Dryanovo
84. Sitomir Nikopol
85. Dunav 98 Selanovtsi
86. Pavlikeni
87. Chavdar Byala Slatina
88. Spartak Sofia/ Levski-Spartak
89. Lyulin Sofia
90. Botev Ihtiman
91. Hebar Pazardzhik/ Iskar 1920
92. Botev Kovachevtsi
93. Balkan Golemo Buchino
94. Botev Boboshevo
95. Germaneya Sapareva Banya
96. Lokomotiv Chicago-Atletik/ Trastenik
97. Bad Boys Slatina Sofia/ Hebar
98. Lokomotiv 98 Novi Iskar
99. Strumska Slava Radomir
100. Balkan Botevgrad
101. Levski Dolna Banya
102. Sportist-Skala Svoge
103. Velbazhd 1919 Kyustendil/ Levski
104. Pirin Gotse Delchev
105. Vihar Sofia
106. Borislav Parvomai
107. Rozova Dolina Kazanlak
108. Hebros Harmanli
109. Granichar Kirkovo
110. Stefan Karadzha 99 Sinapovo
111. Korten
112. Karnobat
113. Zagorets Nova Zagora
114. Port Burgas
115. Svilengrad Granichar
116. Asenovets Asenovgrad/ Asenosport
117. Metalik Sopot
118. Kosmos Burgas
119. Spartak-S 94 Plovdiv
120. Maritsa Plovdiv
121. F.C. Beroe Stara Zagora
122. Dragoman Granichar
123. Yunak Shumen
124. Benkovski -Malchika United Byala
125. Malchika United Batishnitsa
126. Varshets
127. Skala Bov
128. Stefanel Dupnitsa
129. Yambol 97
130. Chernomorets Chernevo
131. Cherven Bryag
132. Chardafon Gabrovo
133. Septemvri 98 Simitli
134. Metalurg Pernik
135. Siera 2000 Dimitrovgrad
136. Sekirovo Rakovski
137. Planinets Apriltsi
138. Edistvo Gurkovo/ Askent
139. Energetik Pernik
140. Venets Gara Oreshets
141. Trakia Panagyurishte
142. Antibiotik-Ludogorets Razgrad
143. Septemvri 98 Tervel
144. Parva Atomna Kozlodui
145. Keramik Elin Pelin
146. Belana Belovo
147. Vinogradets
148. Lokomotiv Stara Zagora
149. Kremikovtsi Sofia
150. Iskar Sofia
151. Junak Shumen
152. Vihar Vetren
153. Iskar German
154. Botev Galabovo
155. Golemi Vrah Dolna Sekirna
156. Metalurg Radomir
157. Vihar Zavet
158. Vihar Loznitsa
159. Atletik Ezerovo
160. F.K. Kubrat
161. Akademik Targovishte
162. Sikonko Klimentovo
163. Botev Bulmeks Debelets
164. Botev Lilyache
165. Balkan Belogradchik
166. F.K. Boichinovtsi
167. Storgozia Pleven
168. Akademik Sofia
169. Verila Elin Pelin
170. Toplika Haskovski Min. Bani
171. Strumska Slava Radnevo
172. Dzhebel
173. Satelit Stara Zagora
174. Perun Kresna
175. Jambol
176. Olympic-Hadzhi Dimitar Sliven
177. Pobeda Pristoe
178. Rakovski Ruse
179. Cherni Lom 97 Popovo
180. Timok Bregovo
181. Trakia Zvanichevo
182. Chirpan
183. Hadzhi Dimitar Sliven
184. Olympic Galata
185. Port Avtotried Varna
186. Sportist General Toshevo
187. Varna V.N.L.
188. Han Asparuh
189. Kom Berkovitsa
190. Lesitcheri
191. Verila Ravno Pole
192. Himik Kostinbrod
193. Granichar Kulata
194. Askent Gurkovo
195. Rudozem
196. Botev Novi Pazar
197. Eskus Roman
198. Chumerna Elena
199. Himik Dupnitsa
200. Kompact Dimitrovgrad
201. Olympic Tvardista
202. Arda Kardzhali
203. Titcha Varna
204. Panajot Hitov Tutrakan
205. Himik Devnja
206. Ovetch Provadija
207. Avtotried Aksakovo
208. Levski Ljaskovets
209. Levski Lom
210. Akademik Gabrovo
211. Mesta Hadzhi Dimitar
212. Bankja
213. Marek Stanke Dimitrov
214. Iskra Chernochene
215. Maritsa Iztok Radnevo
216. Rubela Rudozem
217. Korabostroitel Ruse
218. Lokomotiv Vidin
219. Metalik Smoljan
220. Future Levski
221. Rakovski Sevlievo
222. Mizija Knjazhevo
223. Zvezda Dupnitsa
224. Kamchiets Dalgopol
225. N.S.A. Sofia
226. Peshtera Spartak
227. Minjor Rudozem
228. Tundha Jambol
229. Levski Karlovo
230. Trakia Stambolovo
231. Besapara Kovachevo
232. Pravets
233. Bratsigovo
234. Oborishte
235. Sl. Geroi
236. Minjor Sofia
237. Himik Sofia
238. Levski Sofia B
239. Balkan Sofia
240. Benkovski Sofia
241. Vihar Zlat.
242. Poveljanovo
243. Beloslav Varna
244. Chernevo Varna
245. Pliska Varna
246. Chern. Bjala
247. Strela Varna
248. Zhiten Klas Varna
249. Suvorovo Varna
250. Kosmos Varna
251. Iskra Plovdiv
252. Marsa Plovdiv
253. Brestnik
254. Sokol D. Vodene
255. Legija Rakovski
256. Sokol Plovdiv
257. Botev Plovdiv B
258. Kalojanovo
259. Hebros Plovdiv
260. Banja
261. Ljubimets
262. Varbitsa Benkovski
263. Prista Ruse
264. Chernolomets Ruse
265. Athletic Ruse
266. Borovo
267. Jantra
268. Spartak Tse-Ka
269. Dunarit
270. Orel
271. Akademik Veliko Tarnovo
272. Pelovo
273. Polikraishte
274. Debelets
275. St. Krusha Kirc
276. Levski Brest.
277. V.R.Z. Levski
278. Teteven
279. Spartak Kilif.
280. Letnitsa Botev
281. Lukovit
282. Republikanets
283. Jantra Tarnovo
284. Lokomotiv Br.
285. Koshava
286. Torpedo Bor.
287. Roma Glozhene
288. Farma Tarnak
289. Levski Pokr.
290. Monoloit Manas.
291. Part. Makresh
292. Sept. Medkovets
293. Minjor Chipr.
294. Botev Krivodol
295. Pioner
296. Ograzhdenets
297. Rila Belitsa
298. Struma
299. Dimitrovets
300. Z.K.M.O. Blagoevgrad
301. Mineral
302. Botev Drugan
303. Musala
304. Sungularska Dolina
305. Strandzha
306. Strandzhanski Metalurg Sredets
307. Botev Gip.
308. St. Karadzha Elh.
309. Boruj Stara Zagora
310. Kazichane
311. Roma Burgas
312. P.F.K. Sofia
313. Dobroslavtsi
314. Rui 1706 Sofia
315. Obelja Sofia
316. Lozen
317. Mirovjane
318. Dragalevtsi
319. Bistritsa Vitosha
320. Trebitch
321. Gniljane
322. Filipovtsi
323. Chepintsi
324. Dob
325. Etropole Chavdar
326. Gorna Malina Zvezdets
327. Skravena
328. Mirkovo
329. Elin Pelin Keramik
330. Govedartsi
331. Iskrets
332. Petartch Shopski Otryad
333. Vakarel
334. Lakatnik Iskar
335. Dragoman Sofia
336. Dragovishitsa
337. Trudovets
338. Benkovski Varna
339. Karamanite
340. Asparuhovo
341. Avren
342. Razdelna
343. Ignatievo
344. Tutrakantsi
345. Kipra
346. Pchelnik
347. Tsonevo
348. Belogradets
349. Brestak Botev
350. Saedinenie Gigant
351. Kuklen Atletik
352. Proslav
353. Brestovitsa
354. Novo Selo
355. Manole
356. Tsarimir Trakia
357. Belozem Vihar
358. Konush
359. Jagodovo
360. Panicheri
361. Komatevo 2001
362. Ot. Kirilovo
363. Sadovo
364. Zhitnitsa Zlatna Trakia
365. Tsalapitsa Maritsa
366. Ivanovo
367. Pirgovo
368. Shtraklevo
369. Slivo Pole
370. Dzhuljunitsa
371. Karamanovo
372. Basarbovo
373. Starkmen
374. G. Vranovo
375. Krasen
376. Ostritsa
377. Marten
378. Mogilino
379. Aitos Vihar 2000
380. Prosenik Balkan
381. Aheloi
382. Dolno Ezerovo
383. Sozopol/ Ropotamo
384. Cherno More Burgas Minyor
385. Rudnik Minyor/ Progres
386. Primorsko Ropotamo
387. Obzor Chernomorski Sportist
388. Morska Fauna
389. Tsarevo Strandzhanets
390. Bartex-Christal
391. Ravda Vetren
392. Rosen
393. Malko Tarnovo
394. Mihaltsi
395. Klimentovo
396. Bjala Cherkva
397. Zheleznichar
398. Zalatartsi Botev
399. Ovcha Mogila Probiv
400. Dobri Djal Vihar
401. Radanovo Vihar
402. Strazhitsa Levski
403. Nedan Sportist
404. Samovodene
405. Oresh
406. Dzhuljunitsa Vladislav
407. Resen
408. Butovo
409. Liljache
410. Butan
411. Hairedin Ogosta
412. Mihailovo
413. Brenitsa
414. Beli Izvor Sportist
415. Glozhene Septemvri
416. Pudrija Vihar
417. Zgorigrad Minior
418. Harlets Augusta
419. Kunino
420. Mizija
421. Krushovitsa Vitski Orli 99
422. Banitsa
423. Tarnava Ljubimets
424. Altimir
425. Kula
426. Kusovo
427. Dimovo Botev
428. Gramada
429. Bukovets
430. Bdin III
431. Gamzovo
432. Kutovo
433. Dunavtsi
434. Negovanovtsi
435. Oreshets
436. Kalenik
437. Botev Pezardzik
438. Athletic Pezardzik
439. Rakitovo Levski
440. Vetren Pezardzik Vihar
441. Bjaga Besapara
442. Bratanitsa
443. Mirjantsi Trakiets
444. Elshitsa Minyor
445. Momina Klisura Botev
446. Sinitevo
447. Dragor Shipka
448. Sharkovo
449. Chernogorovo Botev
450. Ognjanovo
451. Glavinitsa
452. Perperekon
453. Bjal Izvor Rodopa 98
454. Krumovgrad Levski
455. Ardino Yunak
456. Shiroko Pole
457. Pokova
458. Fotinovo
459. Zvezdel
460. Rogozche
461. Avren Kardzhali
462. Krainitsi
463. Balanovo
464. Samoranovo
465. Bogoslav
466. Bagrentsi
467. Borovets Kardzhali
468. Nevestino
469. Jahinovo
470. Vaksevo
471. Palatovo
472. Slokoshnitsa
473. Sovoljano
474. Resilovo
475. Lozno
476. Buranovo
477. Cherven Brjag Kyustendil
478. Bjala Voda
479. Kosharevo
480. Kolosh
481. Breznik
482. Stefanovo
483. Divotino
484. Meshitsa
485. Tran
486. Dolna Sekirna
487. Egalnitsa
488. Dolna Dikanja
489. Varba
490. Negovantsi
491. Noevtsi
492. Batanovtsi
493. Lobosh
494. Geshanovo
495. Koriten
496. Rakovski Dubrich
497. Dontchev
498. Vladimirovo
499. Pchelarovo
500. Benkovski Dubrich
501. Kardam Lokomotiv
502. Bezmer
503. Ovcharovo Dobrudzhanets
504. Stefan Karadzha
505. Gurkovo
506. Tsarevets
507. Djankovo
508. Rechitsa Sliven
509. Zvezdite Sliven
510. Dragodanovo
511. Bjala Sliven
512. Olympic Tv.
513. Kovatsite
514. Kermen
515. Krushare
516. Feliminovo
517. P. Padarevo
518. Shivatchevo
519. Malchika
520. Trastenik
521. Odarne
522. Pordim
523. Lepitsa
524. Milkovitsa Svoboda
525. B. Mahala
526. Nikopol
527. Balgarene Osam
528. Slavjanovo
529. D. Dabnik
530. D. Mitropoloja
531. Tranchivitsa
532. Komarevo
533. Stezherovo
534. Gigen
535. Glogovo
536. Trojan Olimpik 2000/ Chavdar
537. Gradeshnitsa Vezhen
538. Eltos
539. Jablanitsa
540. Strela
541. Dermantsi
542. Alexandrovo Septemvri
543. Apriltsi
544. Vrabevo Spartak
545. Goznitsa Sportist
546. Bahovitsa Vihar
547. Toros
548. Aglen
549. Drentsi
550. Salmanovo
551. N.B. Reka
552. Tsarev Brod
553. Izgrev Tsarevets
554. Valnari
555. Bliznatsi
556. Divdjadovo
557. Zagoriche Shumen
558. Troitsa
559. Konjovets
560. Jasenkovo
561. Zhivkovo
562. Osenovets
563. Trem
564. Zvegor
565. Kulata Granichar
566. Mikrevo Malesh
567. Mosomishte
568. Valkosel
569. Poleto
570. Kochan
571. Novo Deltchevo
572. Blaska
573. Gorna Breznitsa Balkan
574. Koprivlen Granichar
575. Ablanitsa Bistritsa
576. Dabnitsa
577. Kraishte Blagoevgrad
578. Slashten
579. Levunovo
580. Mortagonovo
581. Rakovski Razgrad
582. Loznitsa Razgrad
583. Belintsi
584. Ostrovo
585. Veselets
586. Ezerche
587. Zadruga
588. Glodzhevo
589. Vladimirovtsi
590. Lavino
591. Zavet
592. Nozharovo
593. G. Popovets
594. Rasovo Montana
595. Lehtchevo
596. Fitingi
597. Borovtsi Viliams
598. Gabrovnitsi
599. Septemvriitsi Benkovski
600. Jakimovo
601. Smoljanovtsi
602. Prevala Vihar 97
603. Dondukovo
604. Cherkaski
605. Marchavo
606. Georgi Damjanovo
607. Chargan Jambol
608. Bezmer Jambol
609. Inzovo
610. Roza
611. Vodenichane
612. Charda
613. Malomir
614. Zornitsa
615. Lalkovo
616. Bojadzhik
617. Irechekovo
618. Boljarovo
619. Skalitsa Madrets
620. Kamenets
621. Gurkovo Stara Zagora
622. Stamovo
623. V. Laevski
624. Zagore Stara Zagora
625. Nikolaevo Benkovski
626. Kovatchevo
627. Obruchishte
628. Znamenosets
629. Bozduganovo
630. Jagoda
631. Podslon
632. Dalboki
633. Ch. Zname
634. Sarnevo
635. Sadina
636. Lovets
637. Liljack
638. Lomtsi Ustrem
639. Antonovo Tuzlushka Slava
640. Nadarevo
641. Koprets
642. Podgoritsa
643. Cherkovna
644. Elenovo
645. Dimitrovche
646. Mineralni Bani
647. Simeonovgrad
648. Karamantsi
649. Levka
650. Kapitan Andreevo
651. Ustrem Karamanite
652. Biser
653. Branitsa
654. Sportist Kremikovzi
655. Zh.S.K. Sofia
656. Sportclub Sofia
657. Shipchenski Sokol Varna
658. A.C. 23 Sofia
659. Orel-Chegan Vraza
660. Pobeda Plovdiv
661. Levski Dupnitza
662. Asenovez Sliven
663. B.P. 25 Pleven
664. Chegan Burgas
665. Sokol Shumen
666. Borislav Borisovgrad
667. Han Omurtag Shumen
668. Traiana Stara Zagora
669. Viktoria 23 Vidin
670. Slavia Jambol
671. Napreduk Ruse
672. Bulgaria Haskovo
673. Sportist Vidin
674. Borislav Stara Zagora
675. Pobeda 26 Pleven
676. Borislav Kyustendil
677. Botev Jambol
678. Levski Svilengrad
679. Parchevich Plovdiv
680. Svetoslav Stara Zagora
681. D.V.O. Kazanluk
682. Drajev Jambol
683. Volov Shumen
684. H. Slavchev Pavlikeni
685. Orli Haskovo
686. Tzar Krum Biala Slatina
687. J.S.K. Stara Zagora
688. Shipka Sofia
689. F.K. 13 Sofia
690. Pirinska Sportna Oblast
691. N. Simov Turgovishte
692. S.K. Triavna
693. S.K. Plovdiv
694. Orlovets Gabrovo
695. D.V.F. Kazanluk
696. Tritsvet Chirpan
697. Svetkavitsa Botevgrad
698. S.P. 39 Pleven
699. Makedonia Skopie
700. Atletic Dupnitza
701. Makedonia Bitolia
702. Vardar Skopie
703. Gotze Delchev Prilep
704. Botev Sofia
705. J.S.K. Gabrovo
706. J.S.K. Skopie
707. J.S.K. Ruse
708. Botev Gorna Djumaia
709. Tzar Simeon Pavlikeni
710. Belomorez Kavala
711. Sportist Sofia
712. Botev Haskovo
713. Botev Montana
714. Botev Biala Slatina
715. Botev Dupnitza
716. Luskov Jambol
717. Lokomotiv Pernik
718. Slavia Burgas
719. Angel Kunchev-Levski Ruse
720. T.V. 45 Varna
721. S.P. 45 Plovdiv
722. J.S.K. Botev Pleven
723. Wihur Tutrakan
724. Saint Kostov Popovo
725. Rodina Haskovo
726. Pobeda Montana
727. Levski Samokov
728. Kirkov-Yunak Lovech
729. Ilinden Petrich
730. Levski-Botev Burgas
731. Angel Kunchev Triavna
732. Slavia Plovdiv
733. Liubislav Burgas
734. Republika Lom
735. Hr. Mihailov Montana
736. Aprilov Gabrovo
737. Red Flag Sofia
738. Torpedo Pleven
739. Torpedo Ruse
740. V.V.S. Sofia
741. Zavod 12 Sofia
742. Red Flag Pavlikeni
743. Rodopi Momchilgrad
744. Anhialo Pomorie
745. Slivnishki Geroy Slivnitsa
746. Stroitel Sofia
747. Transmariska Tutrakan
748. Shabla
749. Yunak Smyadovo
750. Levski
751. Spartak Koynare
752. Maria Luiza Lom
753. Pirin Razlog
754. A.K.B. Minyoy Radnevo
755. Maritsa Krum
756. Sokol Asenovgrad
757. Iztrebitel Novo Delchevo
758. Chernolomets Ostritsa
759. Yantra Tsenovo
760. Borovo 2000
761. Pretsiz Inter Ivanovo
762. Yantra Dolna Studena
763. Levski Novgrad
764. Botev Izgrev Obretenik
765. Botev Golyamo Vranovo
766. Prista 2000 Sredna Kula
767. Bilkomers Vetovo
768. Spartak Bazan
769. Sportist Shtraklevo
770. Tetovo
771. Dunarit Nikolovo
772. Smirnenski
773. Yunak Ryahovo
774. Dunav Slivo Pole
775. Ruschuk Ruse
776. Dinamo Karamanovo
777. Dren
778. Pet Mogili
779. Karavelovo
780. Simenta Novi Pazar
781. Enevo
782. Valnari
783. Dibich
784. Makak
785. Hitrino
786. Novosel
787. Drumevo
788. Vetrishte
789. Nova Bqala Reka
790. Agrosem Ostrovo
791. Tsar Kalojan
792. Samuil
793. F.C. Kubrat II
794. Beli Lom
795. Aidemir
796. Sitivo
797. Yarebitsa
798. Dobrudzha Iskra
799. Rakovski Kalipetrovo
800. Sratsimir
801. Chernik
802. Dunav Garvan
803. Levski 2 Glavinitsa
804. Desti Trastikovo
805. Ovech Provadia
806. Topoli
807. Ticha Dolni Chiflik
808. Vihar Zlatina
809. Kerchana Aprilovo
810. Opaka
811. Chernolomets Gorsko Ablanovo
812. Belomorets Svetlen
813. Pobeda Palamartsa
814. Lyublyana Lyublen
815. Burya Bayachevo
816. Drinovo
817. Han Kardam
818. Armeets`45 Targovishte
819. P.I. Stroi Paidushko
820. Geren Targovishte
821. Sokol Treskavets
822. Svetkavitsa Kralevo
823. Gerlovo Plastina
824. L.V.K. Ovcharovo
825. Vihar Dalgach
826. Golginka
827. Razboina
828. Tranovtsa
829. Ustrem Dropla
830. Obedinenie Vasilevo
831. Neftyanik Shabla
832. Kavarna 2000
833. Zarya Krushari
834. Vihar Zhiten
835. Ustrem Donchevo
836. Sokol Sokolovo
837. Vihar Zheglartsi
838. Montana Metodievo
839. Uragan
840. Bogdan
841. Senokos
842. Ljahovo
843. Sportist Varbovka
844. Levski Lyaskovets
845. Yantra Polski Trambesh
846. Kristal 95 G.O.
847. Spartak Kilifarevo
848. Prisoe 94
849. Levski 1986 B Strazhitsa
850. Vihar Hadzhi Dimitrovo
851. Trifon Zarezan Dimcha
852. Ivailo Veliko Tarnovo
853. Rositsa 94 Polikraishte
854. Etar 2 Veliko Tarnovo
855. Krusheto
856. Sportist Kozarevets
857. Diana Pravda
858. Pobeda Kesarevo
859. Balkan Oreshak
860. Sparki Lovech
861. Valeks Triavna
862. Shipka Malorad
863. Slavia Galatin
864. Monolit Monastirishte
865. Imperial Bistrets
866. Torpedo Borovan
867. Skala Zverino
868. Spartak Galiche
869. Gradets
870. Inovo
871. Tsvetelina Vidin
872. Slana Bara
873. Osam Batsova Mahala
874. Debovo
875. Obnova
876. Chavdar Brashlyanitsa
877. Bohot
878. Sadovets
879. Oryahovitsa
880. Gulyantsi
881. Shiyakovo
882. Opanets
883. Bozhuritsa
884. Kulina Voda
885. Koilovtsi
886. Gradishte
887. Novachene
888. Vihar Slavyanovo
889. Asenovtsi
890. Birlik
891. Muselievo
892. Kiprovets
893. Uragan Shefo Ohrid
894. Slivovik
895. Minyor Draganitsa
896. Vihar Barzia
897. Zlatia Valchedram
898. Blagovo
899. Lokomotiv Brusartsi
900. Sokol Zamfirovo
901. Septemvri Vasilovtsi
902. Portitovtsi
903. Buhovo
904. Sveti Georgi Pobedonosets Sofia
905. Vastanik Voinyagovtsi
906. Zebra 98 Novi Iskar
907. Sokol Sofia
908. Iskar Kubratovo
909. Akademik 1 Sofia
910. Mramor
911. Benkovski Prolesha
912. Eledzhik 99 Ihtiman
913. Orlin Pirdop
914. Benkovski Kostenets
915. Mativir Ihtiman
916. Zlatitsa F7
917. Granit Shiroki Dol
918. Spartak Samokov
919. Sportist Novi Han
920. Spartak 2001 Pirdop
921. Start Bogyovtsi
922. Dinamo Isperihovo/ Trakiets
923. Benkovski Saraya
924. Belana Belovo
925. Lokomotiv Septemvri
926. Krasen Bata
927. Atletik Velingrad
928. Balkan Varvara
929. Panagyurishte 2
930. Sokol Pishtigovo
931. Trakia Lozen
932. Zenit Vetren Dol
933. Mihnevo
934. Marino Pole
935. Bistritsa Katuntsi
936. Orel Kromidovo/Kapatovo
937. Yavornitsa
938. Marikostinovo
939. Damyanitsa
940. Sklave
941. Pobeda Struma/Lebnitsa
942. Ergo Rupite
943. Lokomotiv General Todorov
944. Bansko
945. Kanina Garmen
946. Kornitsa
947. Pirin-Barsa Borovo
948. Musomishta
949. Benkovski Kurtovo Konare
950. Saturn Skutare
951. Perushtitsa
952. Rakovski Chernozem
953. Rafo Sport Stoevo/ Mari Sport
954. Gotse Delchev Gorni Voden
955. Botev Krichim
956. Mladost Zlatovrah
957. Chaya Yagodovo
958. Vihar Zlatograd 2000
959. Barutin
960. Madan
961. Rodopski Sokol Kardzhali
962. Vereya Stara Zagora
963. Tundzha Obshtina Maglizh
964. Maritsa Iztok 2001 Gipsovo
965. Kolyo Ganchev Stara Zagora
966. Botev Gorno Botevo
967. Kanara Kazanlak
968. Trakia Kolarovo
969. Yastreb Kosharitsa
970. Slanchev Brjag Ravda
971. Urozhai Balgarovo
972. Balkan Planinitsa
973. Denisa Kableshkovo
974. V.M.S. Varna
975. U.B. Vasil Levski Veliko Tarnovo
976. Armeets Plovdiv
977. Ts.U.Ts Pleven
978. Armeets Sofia
979. Armeets Sliven
980. V.V.S. Plovdiv
981. V.V.U.B. Georgi Benkovski D. Mitrop.
982. U.B. Panaiot Volov Shumen
983. V.M.T. 97 Sofia
984. V.V.U.A.P.V.O. Shumen
985. V.V.O.U. Veliko Tarnovo
986. V.S.U. Sofia
987. V.V.V.U. Dolna Mitropolia
988. A.S.Sh V.A. Sofia
989. V.V.I.S.U. Sofia
990. V.V.T.U. Sofia
991. Yugozapaden Universitet Blagoevgrad
992. Plovdivski Universitet Plovdiv
993. Stopanska Akademia Svishtov
994. Meteks Apriltsi
995. Pristanishte Burgas
996. Asarel-Medet Pirdop
997. Etikom
998. Apteka Tanev
999. Lirik
1000. Vihren Petrich
1001. Debren

whocaresifmyspacebarisnotworking?!?



Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* Отбори със смешни имена: миcтъp Пинk   12.08.06 12:53
. * Re: Отбори със смешни имена: RlCHARDLONG   12.08.06 16:55
. * Re: Отбори със смешни имена: Haunter™   12.08.06 17:07
. * чуденката dilmar   12.08.06 18:52
. * Re: чуденката xoxe   12.08.06 19:03
. * Re: Отбори със смешни имена: dilmar   12.08.06 19:14
. * Re: Отбори със смешни имена: ZeppeR   13.08.06 04:26
. * ц(*ка Xaйдyk   13.08.06 07:43
. * Re: Отбори със смешни имена: Selqnin   13.08.06 10:26
. * Re: Отбори със смешни имена: btr   13.08.06 10:35
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2014 Dir.bg Всички права запазени.