|
Тема |
Re: Ден на музиката! [re: UnicaDonna] |
|
Автор |
Naki (Company Ястреб) |
|
Публикувано | 02.10.25 15:39 |
|
|
ПП Фереро Роше ми е кат български шоколадов бонбон. Не го понасям.
-->> Хмм, изпускаш най-важния детайл! Бъркаш нещата...
През годините "Фереро Роше", както и "Рафаело" бонбоните (така силно рекламирани по ТВто) винаги са имали един огромен недостатък - вафли са реално. Демек са бонбони с глутен! (има брашно)
Аз ако искам вафли, ще си ям вафли..
Докато новите им шоколади вече НЕ са, демек всички хора с непоносимост към глутен спокойно могат да ги ядат, за разлика от оригиналните бонбони.
Вече дали ще ядеш варианта с бял шоколад, млечен, черен, с ядки или варианта със шамфъстък си е за теб, но е огромна стъпка напред.
Аз харесвам черния най-много, но ако го няма наличен си взимам чат-пат и от другите.
Примерно при "Линдт" пък е обратното - досега имаха само шоколади, сега наскоро добавиха и вафли, за клиентите дето си го искат глутена.
Има млечни, с ядки, черни, смесени варианти на вафлите.
(няма лошо, който не го иска - шоколадът "Линдт" си го има)
А да кажем "Лоакер" пък всичко им е с глутен - реално са вафли, опаковани като шоколад. И те стават, ако нямаш проблем с глутена.
Присъединете се към нашата Дискорд група:
|
| |
|
|
|