Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:06 06.11.25 
Клубове / Техника / Автомобили / Ford Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Re: Ескорт '89 Д не пали - за 1. път...:( [re: peter11]
Автор basket12 (непознат )
Публикувано18.01.06 16:05  



Съжалявам колега ,но и аз съм със подобен проблемМотора ми е 1,8 ,сипал съм "алпийски" дизел ,а свещите съм ги проверявал в началото на зимата.Миналата зима имах проблем ,но в "супер дизел" регулираха помпата и всичко беше наредСега при продължителните минусови температури отново паля трудно и то чак по обед и то не винагиДайте съвет за проверен сервиз за диагностика на дюзите и налягането в цилиндрите!



Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* Ескорт '89 Д не пали - за 1. път...:( peter11   17.01.06 19:45
. * Re: Ескорт '89 Д не пали - за 1. път...:( basket12   18.01.06 16:05
. * Re: Ескорт '89 Д не пали - за 1. път...:( bilder4o   23.01.06 04:45
. * Re: Ескорт '89 Д не пали - за 1. път...:( peter11   23.01.06 19:38
. * Re: Ескорт '89 Д не пали - за 1. път...:( bilder4o   24.01.06 16:09
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.