| 
	
 | 
	
          
            
              
                | Тема | 
                   Re: UART [re: tvserviz-212862] | 
                 |  
| Автор | 
Chasing Rabbits () | 
 |  
| Публикувано | 18.03.15 21:15 | 
 
 |  
 
 |  
        | 
         
        
  
        
				Аз пипнах ИМКО2 през 1983-а. Тогава още нет тук нямаше, и никой не беше и чувал за такова нещо.
 Ако си искал да помогнеш, не трябваше да храниш.
 И освен това не е хубаво да подценяваш събеседника си, ако не го познаваш. Щом пита, не значи непременно, че не си е направил труда да потърси. И щом е написал нещо, хубаво е внимателно да се прочете, преди да се предлага решение.
 Иначе става като при съпорта на интернет примерно - обаждаш се, казват ти - рестартирай си модема. Е да де, ама аз го рестартирах, и пак нямам нет. - А, така ли, е, ами тогава ще трябва да ви прехвърля към системен администратор.
 
 Или ако се оплачеш на западняшки съпорт за някакво устройство, че не работи както трябва, и си им описал подробно симптоми и изпробвани всички възможни неща, и пак не си могъл да се справиш, и чак тогава търсиш тях.
 Но те почват с - "проверихте ли дали устройството е включено в контакта"... и т.н.
 И на мен ми идва да ги удуша с двете си ръце като почнат така. А те почват така, защото са сложени за да отсяват баналните проблеми с малоумни потребители, но това е друг въпрос.
 
 Затова ти се подразних, че ме нахрани, че не съм бил потърсил в гугъл
  
        
        
  
          |  | 
 |    |   
 
 |  
 |   
 |