|
Тема |
Re: Как да покрия фаянсови плочки [re: Ha живo] |
|
Автор |
Sapiens (The Pope's Boss) |
|
Публикувано | 04.10.11 12:14 |
|
|
Гледай на нещата с повечко чувство за хумор.
Тук и във всички форуми и клубове няма регламент колко интелигентни хора да пишат, т.е., може всеки да си каже мнението. Тук може и да грешим, но по-важното и по-ценното е, че можем да се поучим от чуждите мнения и корекциите на нашите.
Наистина, има идиотчета, които влизат с единствената цел да се заяждат, без ни най-малко да са компетентни в която да е сфера на човешкото познание (да споменавам ли никове...).
Затова, не се връзвай, приеми нещата с чувство за хумор и самочувствието на знаещ и интелигентен човек.
Между другото, имам една такава сентенция, помисли върху нея: "Началото на интелектуалния край на един човек е със загубата на чувството му за хумор и приемането му на собствената му личност твърде насериозно... ".
Извинявай за твърде дългия постинг.
|
| |
|
|
|