|
Тема |
Re: Избор на бойлер [re: :)] |
|
Автор | Mapkeтoлora (Нерегистриран) | |
Публикувано | 06.07.05 10:55 |
|
|
Здравейте на всички!
Аз също работя за Фикосота ООД компанията, която произвежда уредите ТЕСИ. С настоящото писмо искам да представя на Вашето внимание "информация от извора", а вие сами да формирате своето мнение.
1. Компанията ни изнася отоплителни уреди в 44 държави на 5 континента /Европа, Азия, Австралия, Африка и Южна Америка/ и водонагреватели в 14 държави на 3 континента /Европа, Южна Америка и Африка/. Конкретно бойлерите се изнасят за такива пазари като Испания, Дания, Швеция, Аржентина и др.
2. Фикосота ООД произвежда отоплителни уреди за такива компании като ROWENTA /SEB GROUP /, ELECTROLUX, SOLAC, ALASKA /това е марка на търг. верига METRO за цяла Европа/.
Факт е че в България няма друга компания която може да произвежда за такива световни известни търг. марки, защото изискванията, които тези компании имат по отношенеи на СИСТЕМАТА ЗА КАЧЕСТВО са ЖЕСТОКИ.
3. Факт е че технологията за стъклокерамично покритие е разработена първоначално за космическата промишленост. На практика това е напълно автоматизирана линия, която се управлява от компютри и роботи и разполага със следните предимства в сравнение с традиционните ЕМАЙЛОВИ Покрития:
- Абсолютно равна дебелина от 250 мкр. във всички части на водосъдържателя
- Еластичност еднаква с тази на стоманата от която е изработен водосържателя /това е много важно тъй като когато бойлерът работи, водосържателят му се разширява и свива/
- Неизползването на химически препарати, киселини и екологически замърсители за очистване на водосъдържателя преди нанасяне на покритието
3. По отношение на автоматизираната линия за плазмено заваряване на водосъдържателя ще посоча че основото й предимство е че тя не използва добавъчен материал за съединяването на металните повърности и практически заварката разполага с еднородна структура.
На практика заварките са най-уязвимото място на бойлерите и поради това ние избрахме най-добрата позната технология за заваряване на водосъдържателите на нашите бойлери.
Към настоящият момент само още една компания в света произвежда бойлери с помощта на тази технология и това е MTS / търг. марка ARISTON/ като те използват плазменото заваряване само за бойлерите с НЕРЪЖДАЕМ водосъдържател, докато ние използваме технологията за всички продукти.
Това са някои от фактите. Другите приказки са измишльотина или злословене на хора без необходимата компетентност вкл. и дребно заяждане, равнище на което аз не бих желал да слизам.
Ако питате какъв бойлер да си купите - Ще ви препоръчам да си изберете БЪЛГАРСКИ Продукт /и Елдом Инвест и ФИКОСОТА произвеждат НАДЕЖДНИ изделия, на които можете да се доверите за които дават 5 год. пълна гаранция/ Разбира се посочих Ви по-горе предимствата които имат бойлерите с марка ТЕСИ, освен по-нискта си цена, но изборът е ВАШ.
За повече информация можете да посетите нашият сайт
www.tesy.com
Ще се радвам да мога да Ви отговоря и на други Ваши въпроси!
|
| |
|
|
|