|
Тема |
Re: Изправя се на решетките на леглото... [re: MeчoПyxчo] |
|
Автор |
flor4eee (член) |
|
Публикувано | 16.07.08 16:45 |
|
|
и според мен е период и ще мине, най вероятно когато детето стане по-стабилно и се научи да сяда от изправено положение /някъде бях чела, че това е доста сложна за дребосъците процедура/. така че търпение.
ние имахме същия проблем, когато Тоби започна да се изправя, с тая разлика, че той така или иначе не спеше добре и си го приспивахме по половин час, само дето тогава освен песнички, милване по косичка, гръбче и т.н. включихме в приспиващата процедура и многократно сваляне от решетките. това като беше на 7 мес.
като стана на 9 м. ни писна от неспане и почнахме да го оставяме да се понаревава по малко (като прескачахме да го наглеждаме през 1, 2, 5 мин. и пак излизахме от стаята) - тогава не ми го побираше акъла как ще заспи само това дете, при положение, че е виснало на решетката. но много бързо се усети какво се иска от него - след като си беше повисял порядъчно, сядаше, след което си полягваше и така.
|
| |
|
|
|