|
Тема |
Re: как махнахте памперса? [re: hrissi] |
|
Автор |
bibi (вярваща) |
|
Публикувано | 28.01.06 09:03 |
|
|
Привет и от нас с Вики - 17 08 03
Научих Вики да ходи на гърне и в тоалетана на седалка за деца на 2 годинки. Започнах като махнах памперса изцяло, слагах го само като спи следобед и вечер. Започна да казва сам, но и сега понякога казва и пак се изтърва. Деца!
Пробвай да купиш седалка за тоалетната. Вики много се впечатляваше, а и все още че пиша в банята като мама и тати. Той така казва на тоалетната, понеже банята и тоалетната са в едно, а тати и прави ремонт лятото и той гордо помага.
Но моят съвет е махни памперса и не се връщай към него, слагай само докато спи. Кани го по-често на гърнето,може би през 20 - 30 мин ти сама ще прецениш. Пробвай с тоалетната сега искат да подражв на нас и им е интересно. Направи ходенето до тоалтна, пишането в гърнето забавление. Понякога казвам да покаже на мечо или на някоя любима играчка как пиша чурата. Като се изпиша задължително има булно браво и ръкопляскане и той на себе също пляска.
Успех!
Целувки от нас с Вики!
|
| |
|
|
|