Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:30 13.07.25 
Клубове/ Взаимопомощ / Бъдещи и настоящи майки-happy mama Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Re: Лекарят ми предписа [re: ROSl]
Автор Kapимa (зорница ясна)
Публикувано13.03.03 12:15  



След направено като задължително в началото на бремеността ми изследване на вагинален секрет, гинеколожката установи, че в него има бактерии, за лечение против които ми предписа също Трихомонацид на свещички, със същата продължителност на терапията. Ефектът беше нулев. Трябва да отбележа, че преди да забременея, не съм имала абсолютно никакви подобни проблеми - имам предвид течение или нещо, което да го наподобява, а след започване на бремеността се появи подобно явление, доста неприятно и налагащо ползването на ежедневни превръзки. Затова направих, но при друг лекар, повторно изследване, при което вече се потърси и какъв е видът на бактерията. Оказа се млечно-кисела бактерия, чието наличие във влагалищната флора е съвсем нормално, да не кажа - желателно. На чисто хормонална основа само се беше увеличило присъствието й. Постепенно, с течение на времето, проблемът отзвуча, и сега, когато съм в 36 г.с., почти го няма.
Струва ми се подходящо да направиш по-пълни и точни изследвания. Успех, лека бременост и безболезнено раждане ти пожелавам.



Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* Лекарят ми предписа ROSl   12.03.03 19:32
. * Re: Лекарят ми предписа Debora   12.03.03 19:50
. * Re: Лекарят ми предписа ROSl   12.03.03 22:11
. * Re: Лекарят ми предписа Triniti   12.03.03 22:22
. * Re: Лекарят ми предписа sisislava   12.03.03 22:22
. * Re: Лекарят ми предписа doktorka   12.03.03 22:25
. * Re: Лекарят ми предписа yanita   13.03.03 11:26
. * Re: Лекарят ми предписа Kapимa   13.03.03 12:15
. * Re: Благодаря на всички ROSl   13.03.03 12:44
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.