|
Тема |
Злоумишлени обаждания към абонати на БТК |
|
Автор |
Nistel (Red Devil) |
|
Публикувано | 04.07.06 22:14 |
|
|
През последните седмици по 5-10 пъти на ден някой звъни и като вдигнем или мълчи или казва нещо я на немски я на италиански.Кофти е,че обикновено и към 12 и дори към 2 вечерта се случва.Това става и при почти всички съседи в кооперацията ми.
Та днес повикахме техник и той разбира се каза,че линията си е ОК а проблема е в хората които се обаждат.Много хора вмомента се оплаквали и също изрази мнение,че имало някаква група която по този начин тормозила абонати на БТК като взимала телефоните от указателя и ме посъветва ако това продължи да попълна жалба в БЦ на БТК за злоумишлени обаждания и ако я уважат ще включат номера ни в някаква система в която се следи всеки входящ разговор и може да се засече кой ни тормози.
Като се замисля няма логика някой да го прави - полза няма самият той се набутва .. ама като поговорих с един приятел и ми просветна - кой би имал полза абонатите на БТК да се оплакват и да бъдат тормозени - еми конкуренцията.Друг факт който ми дойде наум (този път веднага) е че има една фирма която наскоро "обяви война" на БТК и дори си позволи да прави пряко сравнение с цените на БТК по реклами и тн .. името всички го знаете
Разбира се може и да греша,но не виждам друго логично обяснение при положение,че са засегнати толкова много номера .. а това за чуждите езици на които ни се обаждат нищо не доказва - даже напротив
-=MaHLaN=-
|
| |
|
|
|