Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:16 08.12.25 
Клубове/ Я! Архивите са живи / Астролози Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Re: Относно Протеста: [re: Ул Oви Xeй]
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано17.06.05 19:38  



От друга страна след като тогава луната съвпада с нептун във водолей, аспекта на емоционалната заблуда, какво тогава? Ясно е какъв избор ще стане. Даже от астрологична гледна точка, ако има избори за да са адекватни, то те биха могли да продължат поне два дни. Не само, защото утрото е по-мъдро от вечерта. Въобще какво толкова се трогват тези асоциации? Ако бях на тяхно място как щях да постъпя например? Ми щях, да оставя хората сами да си разбират, кое какво е както с толкова други работи. Все пак не сме сталинисти нали.



Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* Относно Протеста: *Джeм*   14.06.05 01:23
. * Re: Относно Протеста: Rama   14.06.05 07:32
. * Re: Относно Протеста: kuiperbealt1   14.06.05 18:02
. * Re: Относно Протеста: kuiperbealt1   19.06.05 02:04
. * Re: Относно Протеста: *Джeм*   19.06.05 02:16
. * Re: Относно Протеста: мaдaм Eдyapдa   14.06.05 22:33
. * Re: Относно Протеста: Ул Oви Xeй   15.06.05 23:07
. * Re: Относно Протеста: Ул Oви Xeй   17.06.05 19:38
. * Re: Относно Протеста: Sperantza   18.06.05 14:01
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.