ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free



Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 16.09.19 
Клубове/ Хоби, Развлечения / Озеленяване и ландшафтен дизайн Всички теми Следваща тема Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Howie
Автор Zelina (zelenikavo)
Публикувано19.03.03 16:09  



Full Name: Howard Dwaine Dorough
Nicknames: Howie, Howie D, Sweet D, Latin Lover
Birthday: 8/22/73
Eyes: Brown
Hair: Brown
Height: 5’6”
Shoe Size: Mens 8
Car: Corvette
Musical Instrument: Guitar
Favorite Music: Soul and R&B
Pets: Christopher the cat and Oscar the dog.
Cologne: Farenheit and Escape for Men
Favorite TV Show: Roswell
Residence: Orlando, FL
Astrological Sign: Leo
Favorite Foods: Asian and Spanish
Favorite Color: Purple
Favorite Book: Charlie and the Chocolate Factory
Favorite Movie: The Outsider
Favorite Musicians: Maxwell, Sade and John Secada
Favorite Actor: Tom Hanks
Hobbies: Weight lifting, water skiing, dancing, racquetball, and movies
Fun Facts: Howie appeared in the movies “Parenthood” and “Cop and a Half.” He appeared in several Disney World television commercials.
Foreign Language: Spanish

Ideal Girl: Career Minded
Intelligent
Nice personality
Good sense of humor
Wants a huge Catholic wedding and 3 kids!

Dream Date: A candlelight dinner, followed by movie or dancing, ending with a long walk on the beach.

Official Biography:
Howie D was born Howard Dwaine Dorough on August 22, 1973 in Orlando, FL. His mother is from Puerto Rico and his father is of Irish descent. He has four brothers and sisters – John, Pollyanna, Angie, and Caroline, who lost her life to the disease Lupus.



why walk when you can fly ?


Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* Howie Zelina   19.03.03 16:09
. * Re: Howie Oлимпия   20.03.03 16:34
. * Re: Howie Zelina   21.03.03 08:41
. * Re: Howie Zelina   23.03.03 16:38
. * Re: Howie Zelina   23.03.03 16:52
. * Re: Howie Zelina   23.03.03 16:57
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2019 Dir.bg Всички права запазени.