ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free



Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:14 17.09.19 
Клубове/ Хоби, Развлечения / Озеленяване и ландшафтен дизайн Всички теми Следваща тема Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема brian
Автор Zelina (zelenikavo)
Публикувано19.03.03 16:06  



Full Name: Brian Thomas Littrell
Nicknames: B-Rok
Birthday: February 20, 1975
Place of Birth: Lexington, KY
Current Residence: Georgia
Height: 1.70m, 5'8"
Hair: Brownish - Blond
Eyes: Blue
Family: Wife Leighanne, Parents, Brother, Sister-in-Law
Pets: Tyk Thomas, Litty Leigh
Musical Instruments: I don't play one
Favorite Musicians: James Taylor, Dixie Chicks
Favorite Color: Midnight Blue
Favorite Foods: Macaroni and Cheese, Fried Eggs, Starbucks Coffee
Hobbies: Golf, Basketball, Tennis, Ping Pong
Biggest Fear: Heights
Bad Habits: Biting his nails
Astrological Sign: Pisces
Favorite TV Show: Friends
Favorite Movie: It's A Wonderful Life
Favorite Movie Stars: Tom Hanks, Wife Leighanne Littrell

What he looks for in a girl: I found it already!

Dream date: Being home having coffee with my wife



why walk when you can fly ?


Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* brian Zelina   19.03.03 16:06
. * Re: brian Zelina   23.03.03 17:02
. * Re: brian Zelina   23.03.03 17:03
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2019 Dir.bg Всички права запазени.