|
Завършила съм редовно психология в СУ (2006-2010), приеха си ме лесно, завърших лесно, имам отличен на държавния изпит, който си взех края на Януари тази година, дипломата си я взех доколкото помня Май месец. Сега следвам магистратура - клинична психология. Доброволец съм в Анимус на горещата телефонна линия. Ходя на личен опит в групова психотерапия (това е задължително, за да продължиш след това в обучение към някоя школа), работя в агенция за запознанства като психолог, но сега Ноември месец това го прекъсвам - ще ходя по-редовно на лекции. В следването втората година ми беше малко никаква, защото почти не ходих, понеже не ми бяха инт. предметите и имах лични проблеми от интимен характер. Но иначе съм си ходила, особено последните две години, когато имахме Психопатология и клинична и упражнения с реални пациенти дори ходех и на двете групи, защото пациентите бяха различни
Средно учих в езикова гимназия - Втора английска, но 8ми, 9ти и 10ти клас ходех Съботите във Френската като частен ученик. От края на 2008 ходя на школа по акт. майсторство (преди това в 8ми клас бях ходила за половин година някъде). От първи клас свиря на пиано, но 7ми клас го оставих. Ходила съм на рисуване, досега рисувам, когато имам повод. Танци - модерен балет, спортни танци, контемпорари като че ли най-много ми хареса от всичко, но последно се занимавах и с хип-хоп. Но това ще е само в сферата на хобито. Напоследък пиша поезия, т.е. аз и преди ми се е случвало по-рядко, но от 2010та есента доста активно и аз се изненадах, честно казано. Не за друго, ами оттогава досега съм изписала мнооооого. И не е като да е съзнателен избор, по-скоро силно несъзнавано влечение, което се самоосъществява.
Интереси имам към театралната режисура и драматургията, но засега тези планове ми се струват далечни и трудно постижими. Което обаче никак не ме отказва, защото споделена в бъдеще или не, театърът засега е най-дългата ми любов.
..rude & not ginger...
Редактирано от Doctor Who на 24.10.11 14:25.
|