|
|
| Тема |
Re: Покана към начинаещи за съвместни усилия по хорар [re: Kaily] |
|
| Автор |
Moapeйн. () |
|
| Публикувано | 09.11.05 15:28 |
|
|
|
Пенеже вече не съм съотечественица, ще се възползвам да те разбера неправилно, пък да видим ти как ще ме разбереш
Като начало и особено когато така юнашки и като свинче си се надумкала с кволине ... що не опиташ с диетичен поглед, само на солети един вид.
Гледай хороскопа само като кръгче, чертички и точици - сухо, постно.
чертички два вида - куспиди и аспекти, аспектите от своя страна пак само два/три вида. Точиците само като сигнификатори - пак двавида примерно.
... защото инак само продължаваш да се отплесваш. Забрави какво значат планетите, забрави качествата и силите им ... от тези неща за начало се абстрахирай.
Обещавам ти, че нищо важно няма да пропуснеш ако гледаш сухо и постно.
Това второ.
Първо.
... непременно требва да ти тегля едно конско.
някак така: "С времето шега не бива и т.н. тралала".
Посочила си някакъв момент в бъдещето - перке?
Нали хороскопа представлява информационното времесъдържание на всеки един момент отнесен към място ... това хич ли не е толкова важно?
По просто и автентично ще е да се вземат данните на постинга ти - въпроса си ти тогава си задала ... ужким де, нали си играйкаме тук (с време/живот)
И преди всичко ... не можеш да правиш хорар и да очакваш отговор от него, ако не зададеш правилно въпрос.... навсякъде е описана и тази важност - ще бе Миме, я пренебрегваш? ... първия ти въпрос примерно колко всъщност въпроса съдържа? ... значи можеш да започнеш с описание на някаква ситуация, от която извеждаш въпрос, на когото правиш хороскоп ... или не?!:))))
| |
| |
|
|
|