|
Тема |
Re: Полезно за АА-членове и симпатизанти [re: nekoi] |
|
Автор |
Eми®aa (Ентусиастка) |
|
Публикувано | 14.01.11 09:55 |
|
|
"Нататък спомените малко ми се губят - защо точно прехвърлихме стария сайт в дир.бг. И дали първо жената от снимката го прехвърли, пък Еми се включи допълнително или само Еми го направи."
Здрасти Некой,
По онова време, през 2.5 годишната ми трезвеност, аа-бг.дир.бг, ми помагаше много и понеже имах идеи за форум, за филми, книги и др. полезни материли за алкохолизма, аз потърсих администратора на сайта по имейла и така се свързах с въпросната жена.
Много съм й благодарна, че ми предостави правата на сайта и аз се заех да го допълвам.
Така се появиха секциите:
После успях да популяризирам сайтa и той се появи на първо място в Google, където се намира и до ден днешен -> .
Изпитах ограмна радост и удовлетворение, когато започнаха да идват на сбирките хора, разбрали за АА именно от "моя сайт". Просто влязли в Google и написали някоя от ключовите думи, водещи към сайта. Днес познавам много от тези хора и се радвам, че те успяха да постигнат трайна трзвеност близо от 4 години.
|
| |
|
|
|