|
Тема |
Re: днес ми се случи нещо ужасно... [re: trihomonas] |
|
Автор |
aлkaжa (общителен) |
|
Публикувано | 24.10.08 13:46 |
|
|
Допусни, че може би ти се е случило нещо обичайно, предвидимо /дори предвидено/ и нормално, като за ненормален човек Може да си припомниш, ако си забравила.
Под ненормален човек имам себе си предвид. Алкохолик, чийто мозък няма ефективна умствена защита срещу първата чаша. Болен човек. От алкохолизъм - болест душевна, умствена и физическа. Дали искам да пия, или не искам да пия - няма начин да не пия, ако не лекувам болестта си. Начинът, който намерих аз и който ми дава възможност да живея в свобода от алкохола е Програмата на АА.
Не знам какъв вид помощ търсиш, но лично аз нямам вълшебна пръчка.
Също така не си губя времето да пиша писма на хора, които не се интересуват от моят начин на възстановяване. Всъщност на теб вече ти писах бележка преди време. Ти не ми отговори. Значи вероятно не желаеш помощта, която бих могъл да ти помогна. Би ли посочила какъв точно вид помощ търсиш. И по-скоро си помисли – имаш ли още избор от щанда с помощите? Имам имейл на профила. Всеки, който иска да споделя с него как съм се възстановил от това ужасно и безнадеждно състояние - добре е дошъл. Ако искрено иска да направи нещо за себе си - това би помогнало дваж повече и на мен.
http://clubs.dir.
|
| |
|
|
|