|
|
| Тема |
Re: Рискуваме ли с второто дете? [re: elimax] |
|
| Автор |
Дaфнa (мама на двама) |
|
| Публикувано | 30.12.08 07:11 |
|
|
|
Ели, наистина е по-добре да се поуспокои малко кожата и тогава да сменяш. Освен, ако наистина не смяташ, че е от памперсите. Ползвам Либеро и съм доволна, но причината не бяха обривите. По-малко пропускат и лепват по тялото на бебока (на баткото също беше така). С Памперс беше едно омазване...не си е работа
Забравих да пиша по-горе, че с баткото имах проблеми с алергиите, а сега с малкото- с кашлиците. Педиатърката е много притеснена да не стане астма, което пък да не казвам мен как ме притеснява. И гледам да избягвам "опасните" храни, въпреки, че от тях няма обриви, диарии и т.н. Ще го пазя, както баткото, докъм 3годинки. Да чукам на дърво, след 3-тата година детето яде от всичко забранено по много и си мисля, че е благодарение на това, че изчаках до сега.
И ние отлагаме често ваксините, но не се притеснявам. Точно заради сополите и кашлицата от тях.
Но пък само 1-2 пъти е имал слузести жилки, което ме кара да се съмнявам, че е от хремата. Въпреки, че и мен ме успокояваха с това.
Забелязала съм и при двамата, че когато са настинали (напр.хрема, болки в ухото, гърлото) имат колики и акото се променя. Явно целият организъм боледува. Не намирам връзка с някоя храна.
Така, че може и при вас да е така.
И аз ви пожеавам весели празници и по-малко притеснения!
| |
| |
|
|
|