Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 17.06.25 
Клубове / Взаимопомощ / Здравна / ХИВ и СПИН Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Re: ако правя секс с зарезана жена? [re: Brakolino]
АвторBio (Нерегистриран) 
Публикувано05.10.04 01:43  



Brakolino,ако ти си пак въпросния д-р Ставрев,може да си изядеш дипломата.Предполагам,че си Джи Пи и затова се занимавай с настинките и мазолите.Не мисля,че си компетентен спрямо ХИВ.Първо,не всички проституки са заразени.Второ,повечето пъти презервативът не се къса,а когато презервативът е цял,опасност за заразяване с ХИВ е нулева.Трето ХИВ е вирус,който не се предава лесно-не всяко излагане на ХИВ води до заразяване,даже повечето не водят.Изследвания показват,че вероятността за заразяване с ХИВ при незащитен вагинален секс е около 0,3 процента на епизод.Но 0,3 % са си 0,3,затова презервативът е крайно наложителен.



Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* ако правя секс с зарезана жена? !!!!!Skakauec   10.09.04 11:53
. * Re: ако правя секс с зарезана жена? *   11.09.04 00:11
. * Re: ако правя секс с зарезана жена? Bio   14.09.04 02:17
. * Re: ако правя секс с зарезана жена? Brakolino   03.10.04 16:30
. * Re: ако правя секс с зарезана жена? Bio   05.10.04 01:43
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.