ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free



Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:57 21.04.18 
Клубове/ Взаимопомощ / Счетоводство Всички теми Следваща тема Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема обезщетение по чл.222 ал.1
Автор miusli (минаващ)
Публикувано09.11.15 11:14  



Трябва ли този член да е упоменат в заповедта за напускане /аз винаги съм процедирала така/ и колко е давностния срок за завеждане дело, ако не се изплати това обезщетение? Благодаря.



Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* обезщетение по чл.222 ал.1 miusli   09.11.15 11:14
. * Re: обезщетение по чл.222 ал.1 iva_vd   19.01.16 14:11
. * Re: обезщетение по чл.222 ал.1 _nady-61589   22.01.16 00:20
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2018 Dir.bg Всички права запазени.