Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:11 18.04.21 
Клубове/ Взаимопомощ / Счетоводство Пълен преглед*
Информация за клуба
Тема Re: VIES [re: Блara]
Автор lubo_ch ()
Публикувано12.05.07 21:50  



Защо да не е трябвало да се начислява ДДС? Това не е ВОД, тъй като стоката не се транспортира, а мястото на изпълнение е България. Съвсем правилно е издадена фактура с ДДС. А това което са казали от НАП е много далеч от истината. При този случай няма никакво място за VIES декларация. В чл.117 ал.2 т.4 от ППЗДДС са изброени случаите, в които данъчните основи влизат във VIES декларацията.



Цялата тема
ТемаАвторПубликувано
* VIES Янa   12.05.07 15:52
. * Re: VIES Блara   12.05.07 16:26
. * Re: VIES lubo_ch   12.05.07 21:50
. * Re: VIES Блara   13.05.07 10:19
. * Re: VIES Янa   14.05.07 09:03
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2021 Dir.bg Всички права запазени.