|
Тема |
Грамофон свири, Никам плаче... [re: Nikam] |
|
Автор |
uncool (vanilla mean) |
|
Публикувано | 25.09.05 07:16 |
|
|
През 15 дневното ми отсъствие от нета, както всички виждат - клубът отново е затънал в дълговременни избори и създаване на издребняващи и хиперограничаващи правила за избора на модератор.
заговор, заговор усещам тука!
кога научиха враговете на революцията, че отиваш на море, кога организираха контрареволюционен метеж! добре, че се върна, бащице.
Освен това не ми стана ясно защо Вечната амбър създава ли създава все по-голям хаус в клуба? Ами айде да вземе да се спре, щото доста поостаря и омръзна. Не ми е приятно да влизам в Адам и Адам и да се срещам на врата с "остромията" на другарката учителка, яхнала проскубаната си метла.
Писна ми бисексуални женени мъже да ми се изживяват на супер-гей-ръководители и да определят дали ще пиша кур с у или ще слагам звездичка и да се зачервявам от срам заради това.
всъщност се учудвам, че пишеш "кур" с У, а не с О - предвид това, че пишеш "хаОс" с У. за думи, в чийто правопис си неуверен, мога ли да препоръчам употребата на звездичка (*)? ;-)
сериозно обаче, какво ти бъркат в гъза бисексуалните мъже?
на някои им става и от жени, не виждам нищо нередно в това, еле пък ако им става и от мъже и значи има за какво да си говорим в клуба.
по-мъжествени ли ти се виждат или по-лицемерни?
|
| |
|
|
|