|
Тема |
Re: Cитуации [re: Jupiter] |
|
Автор |
jism () |
|
Публикувано | 19.05.04 15:35 |
|
|
Трябваше да ме оперират от апендицит.Спешно!Преди операция те бръснат...
там отдолу,при това най-старателно...Обикновено това го прави мед.сестра,или санитарка...Запооглеждали се приятелите ми хирурзи...Неудобно някак си.
Идва един от тях и ме пита: "-Колега,можеш ли сам да се обръснеш,за да не те срамим със санитарката?!Или със сестра...някоя...или пък кажи ако искаш,точно коя...!"
Смеем се и двамата ,а аз ербап,казвам"-Сам ще го правя!"
След 10 минути не съм готов...Екипът нервничи...колегата влиза и казва:"Дай аз!"Почва ,а аз, като ме е запоопипвал насам натам...почвам почти да се дървя.
Хвърля той бръсначката,аз клан,клан,недоклан и небръснат влизам в операционната.
Следва същинския гаф!Дават ми венозна упойка и почти не ме хваща. Почват да ме обдишват с газ,при това ме питат нещо...За да поемам/инхалирам по-яко.
Полу-упоен казвам:"- Пак се дървя май!Ще трябва да ми намерите колега да ми го духа!"Конфуз всички мълчат.Мислят ,че ги подигравам, дето колега ме е бръснал...Споглеждат се...Една от сестрите казала/аз не помня това вече/:
"-Излизате на коридира и си харесвате кой!" Почти съм се дигнал и съм казал:
"-Я да мълчиш,ако знаеш какви свирки..." Упойката ме хванала и през цялата операция спорили какво съм искал да кажа:- Какви свирки са ми правили...,или
- Какви свирки правят мъжете...
При това няколко пъти са ме отвивали, да видят дали ми е паднал члена...Уж без да гледат мед.сестрите... Гадюхите мръсни!
Май с надървен се и събудих!
|
| |
|
|
|