|
Тема |
Мдааа [re: avatarx] |
|
Автор |
Pechenia (нема лабаво ;-) |
|
Публикувано | 05.03.02 19:02 |
|
|
Може би не си разбрал добре. Основното което този сайт дава е възможност за публикуване на текстов материал. Това че нямаш upload въобще не е пречка. Пример: имаш компонент дето прави нещо си. Публикуваш му описанието, слагаш го нейде в мрежата - безплатни сървъри бол. И в публикувания текст слагаш линк към него.
Засега upload няма, понеже сайта е на free host. Ако има интерес, ще го прехвърлим на платен хост, тогава ще може и да се upload-ват материали. Само че е важно да разбереш, че не това е основното. Сайта е хранилище на знания - статии, листинги, връзки... Това е и главното му предназначение - да се изгради хранилище на знания едновременно от много хора, на едно място. И в това е смисъла - всеки член да има собствена дървовидна структура, където да публикува свои неща. Те са достъпни от търсачката на сайта, така че поставеното от теб в твоя страница става достъпно за търсене и разглеждане от всички посетители на сайта. Има ръководство за работа в Home/Работа със сайта. Сигурно е непълно. Ама не забравяй че всичко това съм го правил в извънработно време, на доброволни начала. И не ми стига време и да пиша удобна документация /не че няма и това да го има/.
И аз бих искал ей тъй да падне от небето един сайт и да си бачкам със всички удобства. Ама за съжаление не става.
Въпреки това в сайта има и форум на всяка страница, система за гласуване, администриране на потребителите и доста още неща, които не са описани. От понеделник се надявам да сложа и истински multilanguage, а не да сменя както сега само надписите в интерфейса.
Далеч по-достойно ще бъде да се включиш в проекта, отколкото да критикуваш. По сайта вече работят няколко човека, с нито един от които не съм се виждал наживо. Само че те имат желание. Ако имаш и ти, намери ме на ICQ-то ми /има го в профайла/, ще можем да говорим без да задръстваме форума.
чети и дишай по-леко
|
| |
|
|
|