Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:02 05.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Паметнови [re: walkman™]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано27.08.09 18:31



напоследък като че ми липсва жорето :)

rust in peace


Тема Re: Паметнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано27.08.09 21:34



О, не за дълго...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Scanner 2.10 - download linkнови [re: walkman™]  
Автор letsgoback ()
Публикувано27.08.09 23:13



Благодаря walkman за поправката на неработещият линк! Този път го коввам в MediaFire да не бяга пущината!


ДАУНЛОУД ЛИНК - ОЧАКВАЙТЕ ПО-ДОЛУ НА ТЕМИТЕ, поради грешка в пакетът.

Редактирано от letsgoback на 28.08.09 01:15.



Тема Re: Scanner 2.10 - download linkнови [re: letsgoback]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано27.08.09 23:45



АМи на мен що не ми бягат файловете от rapidshare а? Седят си пущините, някои - с години, ако реша да са там...

Жорко, пиле... извинявай, ама ти с всичкия ли си? Или ти се е разхлопало нещо??? Предлагаш 12.5 MB помия с какви ли не свирки, игрички и други ла*на, като ИСТИНСКАТА работеща част е 175 KB. Или си мошеник (без извинение), или съъъвсем не си в час какво предлагаш. Е, второто е по-безобидно, но не по-малко обидно; за теб и за околните. Така че - или другия път се изразявай коректно какво точно предлагаш, или си мълчи...

И можеше да кажеш на хората, че програмката освен безплатна, е и portable (е, с известни уговорки)...



Само дето е малко тъпичка, и ако я стартираш директно, без параметри - почва тъпо да сканира (май) всички налични дискове. Или поне - този, от който е пусната (нямах нерви да видя какво точно прави). А бутонче СТОП няма... И представяш ли си ко става, ако я пуснеш на 1000 GB диск?

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Редактирано от walkman™ на 27.08.09 23:51.



Тема Re: Scanner 2.10 - download linkнови [re: letsgoback]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано27.08.09 23:58



Хаха... да не говорим, че който идиот е правил инсталацията (тъпо, с WinRAR) на съществената по темата част - тотално е объркал скрипта за инсталация, и поради тази причина програмата не фигурира в контекстното меню, както си въобразява, че става. Освен това - мнооого тъпо - няма деинсталатор. А е въпрос на елементарно усилие.. няколко реда в скрипта.




п.п. А, да - не се пише "неработещияТ линк", а "неработещия линк"






____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Редактирано от walkman™ на 28.08.09 00:02.



Тема Re: Scanner 2.10 - download linkнови [re: walkman™]  
Автор letsgoback ()
Публикувано28.08.09 01:12



1. Това което си отворил е програмата + две произведения от същия автор. Всичко е към 0.7 MB.

Само че за да ти е кеф и да ти дава настроение е озвучено с музика, която не отнема от дисковото ти пространство.
2. Сканира ти каквото трябва! Бутонче стоп ли ти е проблемът? Не си имал нервите да видиш какво прави? Ами сканира ти - това прави. След което твоята работа е да си намериш къде колко и какво имаш.

да не говорим, че който идиот е правил инсталацията (тъпо, с WinRAR) на съществената по темата част - тотално е объркал скрипта за инсталация, и поради тази причина програмата не фигурира в контекстното меню, както си въобразява, че става.
Съжалявам, получило се е разминаване, добре че си ти, никой до сега не е обърнал внимание. Тази грешка не е от автора на програмата, ами от този със самоделката. Има я в контекст менюто, но пътя не е същият. Ще се поправи, лесно става. Но не утре, а в други ден. Съжалявам.

Деинсталатор не е нужен!

Отново благодаря на теб, имаш изследователски нюх....



Тема Re: Scanner 2.10 - download linkнови [re: letsgoback]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано28.08.09 02:08



>>> Деинсталатор не е нужен!
E, тук не позна.

>>> Ще се поправи, лесно става. Но не утре, а в други ден.
А, вече е поправена. Но - не както аз искам, затова не я пускам тук. Ама не ми се занимава с нея, мойта си е по-прегледна. Е, не е моя, де - аз само я ползвам. Но - красотата и е, че няма музики и други дивотии. Чисто функционален инструмент - пускаш, вършиш работа, спираш и забравяш... до следващия път, когато ти потрябва. Нищо излишно.



И... благодари на автора за музиката - за мен е тъпо. Представяш ли си какво става, като пусна това изчадие в 3 посред нощ?

И как така никой не е обърнал внимание на кофти инсталатора? Само не ми казвай, че не ползваш контекстното меню и винаги пускаш изчадието да рови целия диск?!? Баси... или имаш много яки нерви и камара време за губене, или - мнооого малко дискче.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Scanner 2.10 - download linkнови [re: walkman™]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано28.08.09 13:55



е ти си пък много претенциозен:
1. искаш да има деинсталатор
2. искаш да може да се спира сканирането
3. искаш да може да се работи през контекстно меню
4. искаш да няма музика
5. искаш да не е шарено
6. искаш да пускаш програмата в 3 през нощта

това са Шестте Неща, от които нито една руса секретарка няма нужда!

rust in peace


Тема Re: Scanner 2.10 - download linkнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано28.08.09 14:02



Ми точно затова аз не съм руса секретарка.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Scanner 2.10 - download link [re: walkman™]  
Автор letsgoback ()
Публикувано28.08.09 22:49



В отговор на:

>>> Деинсталатор не е нужен!
E, тук не позна.



Напротив! Та нали сам ти каза че е портейбъл и не се инсталира! Ако нещо допълнително трябва да махнеш - то е контекст менюто, за целта автора на програмата е пуснал Delete Scanner from Context Menu.reg, пък и програма като Context Menu Editor също го премахва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.