Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Програма за обработка на....нови  
Авторneopitna (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 22:28



Здравейте!
Много ми е необходима програма за обработка на графика, картинки и други такива. По-точно ми трябва такава програма, с която да мога да копирам само даден предмет от една картинка, без да се копира и бялото поле около картинката, един вид копиране на картинката по контурите. Знам, че има такава програма, но за съжаление не знам коя е.
Имате ли идея коя е тази програма? А може би има доста такива програми, само дето на мен не са ми известни тези им възможности .



Тема Re: Програма за обработка на....нови [re: neopitna]  
Автор Zagorka (Бира (Студена))
Публикувано23.07.02 23:26



Adobe Photoshop



Тема Re: Програма за обработка на....нови [re: neopitna]  
Автор Denica ()
Публикувано25.07.02 01:24



Ама ти наистина ли не си чувала за Photoshop?
Щракни

,има нещо интересно за теб!



Тема Preporachvam :)нови [re: Denica]  
АвторStealth (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 06:24



Kato za nachalo ti preporachvam da opitash s Paint Shop Pro :) programkata e mnogo lesna,priqtna ..........abe raboti se 100 pati po lesno v sravnenie s Adobeto :)



Тема Чакайте малконови [re: neopitna]  
Автор Majesty (Дивак Сладък)
Публикувано25.07.02 10:06



Всички препоръчвате Photoshop i Paint shop , но аз никъде не съм видял такава опция от една картинка с 2 предмета да речем да се копира само единия предмет без да засяга другия и без да има бели полета около предмета. Може и да бъркам, ако има такава опция ми я кажете че и аз да знам

Majesty:Обичам пички с къси полички


Тема а какво ще кажеш за Gimp?нови [re: Zagorka]  
Автор RuNnlnG^WiLd (старо куче)
Публикувано25.07.02 10:56



мдаааа .... Photoshop e добра програма - спор няма. Има само един малък недостатък ... трябва да си я купиш :) а тя е доста скъпичка.
Защо не пробваш Gimp? Има почти същите възможности като Photoshop-a, върви и на Windows и на Linux, и Е БЕЗПЛАТНА !!!
Ето ти линк към сайта на програмата:



Old programmers never die, they just get bugged with life

Тема Re: Чакайте малконови [re: Majesty]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано26.07.02 00:52



Ъ-ъ-ъ-ъ....
Ако седиш и гледаш към програмата, па вземеш, та и кажеш:
"програмо-премести ей туй от тук на ей там на!"...нищо няма да произлезе. Трябва да се щракне тук там с мишката, да се пипне клавиатурката, та да се укаже на иначе глупавия компютър какво точно да направи, и чак тогава ще се постигне желания резултат.

Ъ-ъ-ъ...? Или греша нещо?...



Тема Re: Програма за обработка на.... [re: Zagorka]  
Автор Ulysses (Voyager)
Публикувано26.07.02 08:12



Adobe Photoshop LE, njama smisyl da se towari s tselija paket

Винаги има изход ...


Тема Re: Чакайте малконови [re: Majesty]  
Автор Ulysses (Voyager)
Публикувано26.07.02 08:26



mnogo goreshto ti preporychwam da razgledash njakoj animiran tutorial, ne e neobhodimo da slushash ili chetesh, to wsichko samo si se mesti, abe magija be, njama dazhe i mishkata da pipash, samo gledash i ahkash

ma moe da si zemesh i primerno neshto ot Harry Potter - tam syshto stawa bez mogo trud wsichko ..


Винаги има изход ...


Тема Re: Програма за обработка на....нови [re: neopitna]  
Авторneopitna (Нерегистриран)
Публикувано27.07.02 16:34



Благодаря на всички, които ми отговориха.
На мен са ми известни програмите Paint Shop Pro, Adobe и т.н.
Може би неправилно съм си задала въпроса, но най-добре ме разбра Majesty.
Ясно е, че на "глупавия" компютър трябва да му се каже ( посочи ) какво да направи, и още по-ясно е, че магиите и глупостите на Хари Потър са детски приказки и определено няма да свършат работа !
На мен ми е необходима програма с такава функция, че когато със стрелката на мишката кликна върху даден обект от картинка с много обекти, автоматично да очертае ( или поне да различи ) контурите само на този обект и тогава да мога да го копирам само него където ми е необходим.
Дано сега да съм си задала правилно въпроса, и ако не име на програма, то поне ми кажете в кое меню на Paint Shop Pro или на някоя друга програма мога да намеря това което ми трябва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.