Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 16.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Win32/Agent.SDG.gen troianнови  
Автор Фeйщицaтa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано19.09.11 09:26



Здравейте. :) Обзаведох се с този троянец. :) Нод го засича, но не може да го изчисти. Попитах техника, който поправя компютъра ми какво да правя и той ми отговори да не се притеснявам, защото Нод блокира вируса и проблемът се свежда само до досадните му съобщения. Аз, обаче,продължавам да се притеснявам. Опитах се да следвам разни инструкции за обезвреждането на вируса, които открих в Гугъл, но те се оказаха непосилни за моето скромно iq. Вчера си инсталирах Spyware Doctor и той уж откри някакви троянци и ги обезвреди, но малко след това Нод пак си излезе с традиционното вече съобщение за Win32/Agent.SDG.gen troian.
Вие какво бихте ме посъветвали да направя?

Shine on you crazy diamond...


Тема Re: Win32/Agent.SDG.gen troianнови [re: Фeйщицaтa]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано19.09.11 12:33



Версия на Windows?




Тема Re: Win32/Agent.SDG.gen troian [re: Naki]  
Автор Фeйщицaтa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано19.09.11 14:59



Имам партишън на диска, така че съм с хр и със 7.

Shine on you crazy diamond...


Тема Re: Win32/Agent.SDG.gen troianнови [re: Фeйщицaтa]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано26.09.11 01:04



Отиваш на този адрес:


Сваляш файла от линка на точка 1, после следваш инструкциите по-надолу как да го запишеш на CD и да го ползваш. Това е LiveCD с Kaspersky - зареждаш ОС от CD и проверяваш компа от него. Поддържа мрежа, може да се обновява през интернет. Ако предпочиташ (и имаш такава възможност), можеш да си направиш буутваща USB флашка по инструкциите тук:


А на тоя, дето ти е казал, че няма от какво да се притесняваш, имайки троянец на компа... Не мога да ти обясня какво да му кажеш... няма червена точкка.. а и ще ме изтрият за вулгарни изрази...

п.п. Не съм съвсем сигурен, но мисля, че тези операции може да ги проведеш и на заразения комп - това е ISO имидж на диск, който е LiveCD с Linux - мисля, видовския троянец няма как да го пипне.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Win32/Agent.SDG.gen troianнови [re: walkman™]  
Автор Фeйщицaтa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано29.09.11 23:22



Справих се с Касперски!!!! Почисти ми троянците!!! Страшно много ти благодаря!!! Май вече теб ще те търся като загазя.



Shine on you crazy diamond...

Тема Re: Win32/Agent.SDG.gen troianнови [re: Фeйщицaтa]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано30.09.11 00:07





____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема прояж месо и ще поумнеешнови [re: Фeйщицaтa]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано04.10.11 05:26








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.