Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 16.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ковчеже (не ковчег! ;)нови  
Автор Лъчeзapнa (да бъдеш буден)
Публикувано28.05.01 21:46



Мара ба!

Гледам че правите добри неща от техническа гледна точка... Интереса ми е дали някой би се наел да ми нарисува едно ковчежниче от сорта на е тва

като тежест на материала. Без много инкрустации... по-семпло, но тоя тип материя...

Ако му се занимава на някой де. Щото аз не съм способна на такива работи, пък... ми трябва .


P.S. Ама без авторското право да си зачиташ после - малко подаръче...



Тема Уф...нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Лъчeзapнa (да бъдеш буден)
Публикувано28.05.01 22:22



взе да ми става малко неудобно да искам труда ви така... ... ама... вие така или иначе си ги работите тия работи... доставя ви удоволствие това нещо... ми...
абе ако искате да ми помогнете... благодаря.



Тема Re: а де в тоя лнк е...нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано28.05.01 23:37



...самия ковчег?
ъ?
аз съм блаййндд............. :)
мдам

I'm out of coffee... snif...shif...


Тема аз зат'ва...нови [re: Aвaтapчe]  
Автор Лъчeзapнa (да бъдеш буден)
Публикувано29.05.01 15:05



за т'ва го изписах с червено наоколо, че да се види "като тежест на материала" ... ми тъй... то ако имаше направено квот' ми трябва щях да си го гепна направо, кво си мислиш (или да попитам евентуално, ако ми стане много неудобно ;) зависи съвестта как би проработила ву случаю :РР )



Тема Re: Ковчеже (не ковчег! ;)нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано29.05.01 15:26



abe ako ti triabva s comersialna cel nadali niakoi shte se naeme :P
#500



Тема Еее, ти пък... [re: Mescalito]  
Автор Лъчeзapнa (да бъдеш буден)
Публикувано29.05.01 16:49



Нямам намерение да печеля на чужд гръб !
Трябва ми за сайт, моя идея и опит за изработване... първия ми :-Р Още се уча, но си имам някакви идеи за самото оформление... после ще го пусна за да го изкритикувате и да ми покажете огромното количество пропуски и дразнещи неща в дизайна . Но няма да стане много скоро, защото искам да е нещо свястно, а докато се и изуча... абе... засега само подстъпите си правя.

Така че, без притеснения... иии... бедничко съм, кво приказваш - 500 :-ь



Тема Re: Еее, ти пък...нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано29.05.01 17:04



hehehe :)))
#500 znacheshe, che sym posntal 500-ia message na tozi forum :)))

A za site, koito pravish, nai-dobre si go napravi syvsem sama, da natrupash malko opit (ako izobshto tova e celta ti), pyk posle veche "rabota v ekip" - edin shte ti napravi kovchejeto, drug - sveshtite i t.n. :)



Тема Прав си...нови [re: Mescalito]  
Автор Лъчeзapнa (да бъдеш буден)
Публикувано29.05.01 17:19



... и за другото също .

Истината е, че... се уча върху сериозен материал. И... нямам време да изуча всичко и не с това ми е желанието да се занимавам (макар че... може би ще се наложи). Липсва ми екипа, кво да направя .



Тема Re: Прав си...нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор achko (пич)
Публикувано29.05.01 18:35



i bez ekip se pravqt mnogo hubavi raboti
sqdai da 4ete6 knijki i 6te vidi6 4e sled nqkolko meseca 6te pravi6 ne6ta koito ne si i predpolagala :)

Ей т'ва е майна


Тема Re: Прав си...нови [re: achko]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано29.05.01 18:51



Hehe, prav si achko! Az edin mesec chetoh Tolkien i Pratchett, i nakraia naistina - narisuvah mnogo hubavi neshta! :)

Seriozno - chel sym navremeto manual na Corel Draw 3 (che go imah originalen) i posle na 3D Studio malko ot edni knijki, ama veche vsichko si biah razuchil sam (pyk i te biaha mnoogo zle napisani) :)
Nai-vajnoto e da imash jelanie da pravish neshto, ama istinsko jelanie, ne znam kak da go obiasnia.. da ne mojesh da pravish nishto drugo, da obezumeesh, da schitash vremeto za iadene i spane za zagubeno... razbira se, tova ne postoianno ;)))
A da, osven jelanieto, mislia, e dobre da imash tam niakakvi useshtania za cviat i kompozicia i t.n... A posle s rutinata idvat i postoiannite umenia, dobrite designeri/ hudojnici mogat da risuvat prilichni neshta dori bez nikakvo jelanie, dori s dosada :)
Lele kvi gluposti pisha, ama moga da si go pozvolia, zashtoto sym moderator :PPP




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.