Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Успях! Направих го!! Най-накрая!!!нови  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано27.03.09 09:49



С огромно удоволствие съобщавам на широката публика, че считано от днес, 27.03.2009 г., вече не съм пациент на БТК АДСЛ.





Тема Re: Успях! Направих го!! Най-накрая!!! [re: deadreckoning]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано27.03.09 09:56









Тема Re: Успях! Направих го!! Най-накрая!!!нови [re: deadreckoning]  
Автор juli_75 (непознат )
Публикувано27.03.09 10:13



Блазе ти! На мен ми остава още един месец, и ще последвам примера ти!





Тема Re:Най-накраянови [re: deadreckoning]  
Автор 3XL (чалнат)
Публикувано27.03.09 12:54



Това хубаво ли е?Аз от 2 години се каня да ставам абонат, особено след като се появи хармоника12....

Редактирано от 3XL на 27.03.09 13:18.



Тема Изчакай...нови [re: 3XL]  
Автор SHDSL (непознат )
Публикувано27.03.09 13:24



..може по-късно и акордеон24 да изкарат :)



Тема Re:Най-накраянови [re: 3XL]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано27.03.09 13:31



Ами аз последно бях на 6 мегабита, но скоростта никога не е надхвърляла 800 килобита, като обикновено средно беше около 150. Това от една страна, от друга - адски некадърен съпорт, за който трябва да висиш с часове като паяк на платен(!) доскоро телефон за поддръжка (сега може и да е станал безплатен телефона, не знам). Задължително трябва да се плаща такса и за телефонен пост (отскоро може и без телефон, ама тогава абонамента е по-скъп). Освен това колкото пъти решиш да си прехвърлиш абонамента на друг адрес, толкова пъти трябва да плащаш 36 лв такса за инженерно инсталиране (аз досега инженер от бТК не съм видял, но всеки път трябваше да плащам по 36 лв). В крайна сметка ги отсвирих и ми олекна






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.