Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Оплакване (за наблюдаващия)нови  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано12.09.07 09:21



Значи случая е следния. За пореден път това лято магистрален кабел на БТК за Студентски град е прекъснат по незнайни причини. Прекъсването става в неделя. Съответно първата реакция на БТК е в понеделник и тя е: повредата ще бъде отстранена до края на седмицата. Като се замисли човек, що пък да се напъват по рано. Само около 30 000 човека са без телефони. Нашата фирма която е може би най големия клиент на БТК в района, сумарните ни сметки са няколко десетки хиляди лв на месец също остава без 6 от телефоните си. Банките покрай нас не могат да работят, не могат да се осъществяват банкови преводи което съответно силно затруднява работите ни. Клиентите трудно се свързват с нас и то само благодарение на това че имаме още 3 мобилни линии.
Никакви намеци за извинения и компенсации. На молбата ни поне да излиза съобщение че има проблем с телефоните по вина да БТК ни се отговори че е невъзможно. За сметка на това телефоните дават свободно и хората остават с впечатлението че никой не ги вдига. Предложиха вариянт всички повиквания от стационарни телефон да се прехвърлят на мобилните - естествено за наша сметка. В крайна сметка се реши срещу някаква смешна сума автоматично да се съобщават мобилните телефони на всеки обадил се на стационарните. А проблема вече 4ти ден не е отстранен.
Искам сега някой да ме убеди с какво повече е БТК от примерно фирмата в която работя. Със съпорт ли, с отношение към клиентите си ли? С това че бързо се отстраняват проблемите ли? Само факта че познавам достатъчно свестни и кадърни хора в БТК ми попречи да се викна една камара медии за да покажа как се реагира на генерален проблем засегнал толкова много хора.
Искам и тоя някой да ме убеди че в тоя случай БТК не е длъжна да си скъса гъза но да оправи повреда която при всички случаи се оправя за часове. И да ме убеди че засегнатите фирми не заслужавт поне елементарно уважение под формата на извинение или компенсации



Тема Re: Оплакване (за наблюдаващия)нови [re: RazoR]  
АвторAлтepнaтивeн (Нерегистриран)
Публикувано12.09.07 14:14



Ех, Razor-е, докога ще го търпиш това БТК...



Тема Re: Оплакване (за наблюдаващия)нови [re: Aлтepнaтивeн]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано12.09.07 14:38



Ако имаше алтернатива нямаше да го търпя. Но реална алтернатива няма.



Тема Re: Оплакване (за наблюдаващия)нови [re: RazoR]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано12.09.07 21:11



Не мога да помогна реално. Но нищо не ми пречи да поразсъждавам върху проблема. (Според мен повредата е вече отстранена, но това не е толкова важно в случая.)

Искам да разбера нещо, което никак не мога да проумея. Твоята фирма е голям клиент. Би следвало да има Акаунт Мениджър. В моите представи това е човека който трябва да се грижи за фирмата и да съдейства за решаване на проблемите й. Защо не се обръщаш към него, а искаш съдействие в Интернет форум?



Тема Re: Оплакване (за наблюдаващия)нови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторEkcпoaтaция (Нерегистриран)
Публикувано12.09.07 21:30



Има просто обяснение.....ХАОС в взаимодействието м/у отделните служби





Тема Re: Оплакване (за наблюдаващия)нови [re: RazoR]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано12.09.07 22:40



Съобщение МОЖЕ да се пусне, но явно не сте си задали въпроса правилно.

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Тема Re: Оплакване (за наблюдаващия) [re: RazoR]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано12.09.07 22:46



Попитай колегата от експлоатация, дето ака непрекъснато какво правят по въпроса


По процедура минава районния техник и връща "кабелна повреда", на другия ден отива измервателя и вижда, че е така и го дава на шефа си. Шефа отива и казва на муфтаджиите да оправят кабела които на 3-я ден започват, т.е. взимат кабели и отиват. В зависимост от проблема го оправят за минимум 1 ден. Ако няма хора се вика частна фирма, което трае още 1 ден... и т.н. Но мисля, че колегата дето ака може да каже по-добре какво правят

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Оплакване (за наблюдаващия)нови [re: KlD]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано12.09.07 23:10



да така е, но районния техник работи за 300 лв на месец и изобщо не му пука че 30 000 са останали без телефони,съвсем нормално )



Тема Re: Оплакване (за наблюдаващия)нови [re: DTMF]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано12.09.07 23:13



В случая това не може да бъде оправдание, когато го повикат да го питат що толкоз време се бавят нещата



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Оплакване (за наблюдаващия)нови [re: RazoR]  
Авторcвeтocлaвa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 08:27



Какво пишеш точно? че са ви звъняли по телефоните и е давало свободно??? Не знам, вие не сте ли били пияни? Това при вас често се случва. Често се случва и Корейката която е наета от Японката да копае метрото къса кабели.
Но най-често се случва дипломната работа на някоя студентка от пощенския в Ст. Град да бъде публикувана като актуална информация на страницата на бтк:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.