Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:33 16.04.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Тема !!!!!! bez bg podanstvo ??  
Автор :O) ()
Публикувано11.07.00 06:22



Moga li da se otkaja ot bulgarsko podanstvo i da produlja da jiveq v bulgariq ?....a moje li sled kato se otkaja ot nego da poiskam podanstvo ot druga strana s motiv , che nqmam nikakvo ???

Тема !!!!!! bez bg podanstvo ??нови [re: :O)]  
Автор Glavcho ()
Публикувано11.07.00 11:42



Ne,no po dobre pitai v pravo,no dokolkoto znam za da ti bude otkazano BG gragdanstvo triabva da imash osnovatelen motiv,napr cugda durgava da ti predlaga takova i pr....,a i neshtata v cugbina v poslednite godini dosta se promeniha i priemaneto na beganci stana dosta po slogno!!!!!!!!!!!!!! Men ako pitash hodi po moreto da si tursish bulka tova e edin ot nacinite za obiknovenni horica! Na uspeh!

Тема !!!!!! bez bg podanstvo ??нови [re: Glavcho]  
Автор :O) ()
Публикувано12.07.00 03:11



ami az jiveq do moreto ;O))... vaprosa mi vsashnost ne e - moga li da se otkaja ot bg podanstvo, s ideq za emigraciq....a prosto - zasho ne moga da se otkaja ot natrapenoto mi bg podanstvo ? ....tova e !

Тема !!!!!! bez bg podanstvo ??нови [re: :O)]  
Автор jurist ()
Публикувано17.07.00 19:21



Vsichko go pishe yasno v zakona za balgarskoto grazdanstvo, nikoi ne moje da se otkaze ako v rezultat na tova ste ostane bez grazdanstvo, toest parvo ti triabva drugo i posle mojesh da se otkazvash ako imash drugi pravni vaprosi pitai

Тема !!!!!! bez bg podanstvo ??нови [re: jurist]  
Автор :O( ()
Публикувано18.07.00 02:24



pravni nqmam ...pitam se samo kude mi e pravoto da ne go iskam tova grajdanstvo... ne me kefi nesho tazi durjava ...i sho mi nalaga neynoto si podanstvo ;O((

Тема !!!!!! bez bg podanstvo ??нови [re: :O)]  
Автор ??? ()
Публикувано18.07.00 18:27



Mislja che mozhesh da se otkazhesh, no ne sam sigurna. No tova e adski tapo, zaradi njakava nejasna ideja da se otkazhesh ot BG podanstvoto.

Тема !!!!!! bez bg podanstvo ??нови [re: ???]  
Автор :O( ()
Публикувано19.07.00 01:29



e, ama az ne iskam da se otkaja ot podanstvo za da emigriram,,,,prosto ne iskam da go imam za izvestno vreme....pone dokato az resha , che go iskam....okazva se che ne moje i trqbva da go turpq :O((

Тема !!!!!! bez bg podanstvo ??нови [re: :O(]  
Автор jurist ()
Публикувано19.07.00 19:11



ako znaesh az kolko drugi neshta ne iskam ama na....

Тема !!!!!! bez bg podanstvo ??нови [re: jurist]  
Автор :O( ()
Публикувано20.07.00 09:40



:O)))) problema ne e s neshata koito ne iskam, a s tezi koito iskam .....

Тема !!!!!! bez bg podanstvo ??нови [re: :O)]  
Автор Hey Jhonny ()
Публикувано27.07.00 08:06



E ti mnogo iskash ??? i hliba da e mek i bozata da ne e ridka


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.